Jump to content

Pušite li u autu?


frenchkey

Recommended Posts

kod mene u autu nema pušenja cigareta, trave i ostalih opijata!!! :lool:

Ne pušim u autu!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • _GT

    6

  • jazzie

    5

  • frenchkey

    4

  • MoschuS

    3

Guest Jankinjo
Nema šanse! Cigareta se u Cliu nije nikad zapalila, čikopelnica čista i nova ko suza! Kad mi dođe zapalit stisnem gas ili stanem pa zapalim.

Zato u šefovom autu rado zapalim :bigl:

nema većeg gušta zapalit u tuđem autu a osobito šefovom!! :lool::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Pepeljara je jos uvijek netaknuta, ali zato uredno tresem pepeo kroz prozor :laugh:

Nastojim u voznji smanjiti broj cigareta, a da potpuno prestanem.... mislim da bi mi trebala lobotomija :place:

Link to comment
Share on other sites

No smoking! Nikad.... :kava:

Ali zato hamburgeri, lisnata tijesta... mmmm to bas volim! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

da sad ne ulazim u opcepoznate stvari oko pusenja, zadrzat cu se na automobilu...

spaljena sjedala, masna stakla, pepeo po autu, smrad...

ah... tko voli samo naprijed... ja nebi, hvala...

i na kraju, vi pusaci ste gori za volanom nego oni s mobitelom u ruci!

prije bi trebalo zabraniti pusenje nego neke druge stvari... :roll:

Edited by _GT
Link to comment
Share on other sites

Guest Boris

Pretpostavljam da si ti nepusac.

Nije istina da ti pušenje (cigareta) u voznji oduzima koncentraciju jednako kao i razgovor na telefon, ali je istina da ti odvači pa

Link to comment
Share on other sites

E, obzirom da je već više ljudi reklo da puši, ali ne trese u pepeljaru, moram samo reći da najviše mrzim takve! Kad se vozim po cesti i nečiji opušak završi na mojoj šajbi ili laku, mogla bih ubiti! :mad::wall::mad:

Link to comment
Share on other sites

Ja se vrlo rijetko javljam na mob u voznji bas zato sto kuzim da mi oduzima koncentraciju. Za razliku od moba pljuga moze biti i korisna jer te smiri u situacijama kad postanes nervozan ;) . Pepeljara u Cliu je definitivno premala i nezgodna pogotovo ako malo pazis na auto tak da mi je to najveci razlog zasto ne pusim dok vozim ali je zato u favoritki gust, pepeljara je ogromna i super postavljena i ono sto je bitno mozes cak i ostaviti pljugu u njoj i nece ispast van.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ljiljana
Moje pepeljare su još djevice, he, he. U mom autu se ne puši i nikad ne bih kupio polovnjaka koji dismr na duhan. :party:

I moje su, i moje. Sla

Link to comment
Share on other sites

Ja povremeno zapalim u autu i naravno tresem van, šiknem čik nekom u šajbu iza sebe i po gasu da me ne čopi!! :laugh: Istina je da pola pepela završi na zadnjoj klupi ali barem pepeljara slu

Link to comment
Share on other sites

Guest Boris

Ma slazemo se tu. Jedino mi kod te tehnike stepanja kroz prozor nije jasno kako se ljudima da da im pepeo leti u auto, po kosi, u oči....

Link to comment
Share on other sites

Ja to malo sto popusim u autu tresem u pepeljaru ali je obavezno kad dodjem doma izvadim i operem tako da ne smrdi (ajd nekom nepusacu sigurno i to smrdi). Najgora mi je ona ekipa koja prazni pepeljare na semaforu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jankinjo
Ja to malo sto popusim u autu tresem u pepeljaru ali je obavezno kad dodjem doma izvadim i operem tako da ne smrdi (ajd nekom nepusacu sigurno i to smrdi). Najgora mi je ona ekipa koja prazni pepeljare na semaforu.

Onako pod auto da se kao ne vidi!! :lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

ti na semaforima su posebna prica... to bi trebalo pokupiti i sasuti njima natrag u auto... :roll:

isto tako i s onima koji bacaju van kroz prozor. kad tad ce im se jedan vratiti i zavrsiti na zadnjem sjedalu... i neka im bude kada bacaju... ako vec puse, onda neka svoje smece zadrzavaju u svom autu...

sto se tice usporedbe pusenja s mobitelima, ovisi od osobe do osobe... ali da moze pasti cigareta u krilo ili na pod i iz toga proizaci svakakva sr... moze... isto tako i ne mora svatko biti dekoncetriran ako telefonira... po meni, opasno je i jedno i drugo, a koliko, ovisi o vozacu...

p.s.

sad dok pisem da ovisi o vozacu, razmisljam o tome kako bi barem polovici oduzeo vozacke kada vidite kako voze... pa ljudi ni ne znaju vladati automobilima, a kamo li nesto drugo... :roll:

Link to comment
Share on other sites

a kad niste jedan od sretnika koji imaju vlastiti autek (kao naprimjer ja), a ostali vozači tog istog auteka tjedno popuše jedno pet kutija cigareta u autu, onda vam je uvrh glave sve što ima veze s cigaretama.... svakih par dana kompletno čišćenje unutrašnjosti, često pranje tepiha i umakanje istih u litre omekšivača, trošenje mirišljavih sprejeva, i inih stvarčica za uklanjanje mirisa iz tkanine, anti tobacco stvarčice.... sve uzaludno... strašno i prestrašno....

al zato kad budem velika i kupim si vlastiti autek, nema šanse da netko uniđe u njega s cigaretom... i zato, bljak cigarete i bljak cigarete u autekima...

Link to comment
Share on other sites

Guest Ljiljana
sto se tice usporedbe pusenja s mobitelima, ovisi od osobe do osobe... ali da moze pasti cigareta u krilo ili na pod i iz toga proizaci svakakva sr... moze... isto tako i ne mora svatko biti dekoncetriran ako telefonira... po meni, opasno je i jedno i drugo, a koliko, ovisi o vozacu...

p.s.

sad dok pisem da ovisi o vozacu, razmisljam o tome kako bi barem polovici oduzeo vozacke kada vidite kako voze... pa ljudi ni ne znaju vladati automobilima, a kamo li nesto drugo... :roll:

Potpisujem!!!

Neki točno ni bez ičega u rukama (osim volana, of course) ne znaju voziti, a drugi mogu i poruke pisati (uff, nemojte me ubiti, pliz, ali ne mogu si pomoći ...).

Samo pri brzinama većim od 120 ne šaljem sms :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Guest Boris

Vječna rasprava pušača i nepušača.....

Stvar je u tome da je ne osjetim taj smrad u autu, barem ga nisam osjetio u proslom. Isto tako ga ja ne osjetim ni u sobi nakon što se dobro prolufta, nepušač osjeti.

Generalno se slazem s onim da su nepusaci u pravu samo (po meni), ali to "u pravu" mora imati neku mjeru.

U proslom autu sam pusio kad sam bio sam i zena uglavnom nije to skuzila ako nije otvorila pepeljaru. Ja pusim ko lud ali sam jedan od onih pusaca koji ne pospu cijeli auto pepelom. Vrlo, vrlo rijetko mi padne pepeo izvan pepeljare i onda to pocistim.

U gradu nemam realne potrebe za cigaretom jer su to sve relacije od 20 min do max 40 minuta ako zapnem u nekoj guzvi.

Stvarno mi ide na jetra kad idem na dulji put sam i nemrem zapaliti cigaretu jer ce to "mom dragom nepusacu" kasnije smetati.

Ovaj vikend sam isao na put i stvarno se osjecam glupavo kad na Kapeli stanem na ugibalistu da zapalim jer sam LUD ON RAZMISLJANA U PLJUGI.

Eto jedno razmisljanje pusaca, a sad operite nepusaci

;)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.