Jump to content

KAKO STE DO


6-speed

odakle vam auto?  

419 members have voted

  1. 1. odakle vam auto?

    • a) ja sam ga platio/la
      213
    • b) mama i tata(ili netko drugi)su mi ga kupili
      78
    • c) ja sam dao 70% roditelji 30% i slicno
      54
    • d) dobio sam ga na nagradnoj igri :)
      4


Recommended Posts

znaci svi vi koji ste dali manje od 50% para za svoj auto glasate za to da su vam ga starci kupili... ok?

bas me zanima rezultat, opklade su vec pale .. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • _ivo_

    7

  • Coupe RS

    5

  • Exception

    5

  • vedranmika

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kaj mislis da ce bas svi reci istinu :??:

Ja sam svog sam caltao, imam i dokaze za to, tj. 4 godine dokaza :mad: (j*beni kredit :evil: )

:bigl:

Link to comment
Share on other sites

mogu glasovat ali nemoraju komentirat( moze biti anonimna anketa)

molim ljude da budu iskreni

Edited by 6-speed
Link to comment
Share on other sites

Za prvi clio mi je buraz kupio jel ja nisam imao para išao sam još u školu, o ovaj sada otplaćujem sam!!!!

Link to comment
Share on other sites

Vec sam jednom reko, pa mogu i opet: starci mi ga kupili, ja platio registraciju, osiguranje i sve ostale troškove otkad sam ga uzeo, kao i sve ostale koji će tek doć. Nadam se što manje, osim redovnih servisa i tuning/styling dijelova :)

Link to comment
Share on other sites

Vec sam jednom reko, pa mogu i opet: starci mi ga kupili, ja platio registraciju, osiguranje i sve ostale troškove otkad sam ga uzeo, kao i sve ostale koji će tek doć. Nadam se što manje, osim redovnih servisa i tuning/styling dijelova :)

Posteno od tebe... :hail:

Link to comment
Share on other sites

Starci kupili pilu, glasi na Mamu. Ja ga vozim i odrzavam, jer sam se u medjuvremenu zaposlio. Imao sam srece, pa nisam moro u kredit.

Kredit cu najvjerojatnije za stambeno pitanje.

Link to comment
Share on other sites

Leasing (5 godina) - sama platila 20% u startu i plaćam rate (1900 kuna), te sve troškove odr

Edited by jazzie
Link to comment
Share on other sites

Ja i stara plaćamo ratu po pola.... a sve ostale zvizdarije oko auta(servis,nafta,rega...) plaćam sam!

Link to comment
Share on other sites

Dao 20% casha a ostatak kreda na 5 godina :(

Sam placam sve, jedino tu i tamo dobijem od drage ili staraca na poklon za rodjendan/nozic neki tuning dio i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Guest ShAdow

Ja svoj dobio takoreći za 18 rodjeni dan 97`. Clio je vozila rođakinja u dojčlandiji, odlučila kupiti novi auto pa se moji i njezini slo

Link to comment
Share on other sites

Sam plaćam kredit.

Stara platila prijepis i prvu registraciju.

Stari plaća djelomično popravke.

Link to comment
Share on other sites

Kredit na 5 godina, rata 2258 kn (na srecu, do kraja se nece mijenjati jer PBZ ima opciju kunskih kredita). Uz kasko i tenkanje, placam i kasko i (povremeno) tenkanje sinu za Twingica :laugh: Dakle, tutici me mjesecno kostaju vise od 3 tisuce kuna!

Link to comment
Share on other sites

Kreda 7 god rata 1370 kn ! Plačam sam!

Link to comment
Share on other sites

motor je kupljen na firmu u kojoj radim (obiteljska) isto kako i jedan clio. drugog clia je stari ovako uzeo...

eto.

nadam se za koju godinu zaraditi za svoj auto...

Link to comment
Share on other sites

Odabrao sam c) jer nebi bilo posteno da kazem da sam sve zaradio. Imao sam nesto malo Plivinih dionica koje sam nasljedio od pokojnog starog, to sam sve prodao i dobio cca 4000eura, jos sam dodao svojih skoro 1000 i to dao u cashu a ostatak od 8000eura uzeo na 3 godine i to placam ofkors sam (nekih 1750kn mjesecno).

Link to comment
Share on other sites

Starci posudili jer mi se zurilo, a onda sam sve vratio u roku od mjesec dana... sve sam placam, gorivo, servise, kupio zimske gume, sad ce ljetne...

Ma dobro, nije to bas skup auto... :francuz:

Link to comment
Share on other sites

Stara mi je uvelike pomogla... Ja platim odprilike svaku treću ratu... Ali ne mogu pored stanbenog kredita (to sam si kupio sam!!! :zubo:) i odr

Link to comment
Share on other sites

Prvi autek mi je ostavio stari,ali za njega nism bas dobio puno para kada sam ga prodavao posto je bio stole iz 90g,prodao njega i dodao nekih 2k

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.