Jump to content

Autopraona


Guest rimA

Recommended Posts

Guest Anubis

Ja ga perem u ručnoj praonici i to samo na jednom mjestu kod svog frenda u Kustošiji, koji taj posao radi prejebeno! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest perinjo

fino usisavačem očistim dvorište, navučem red carpet i lagano ga mazim sa baby đonson preparatima...Clio mislim :bigl:

i tako to traje cca 2 ćuke, pa se malko pregledava makina, spojevi, vijci, zglobovi na vratima, nosači, pere se i suši filter i tako tooo...joj, baš bi ga sad malo opral, al bojim se da moram ić delat pa onda nikaj... :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

U velikoj večini slučajeva ga sam perem, jer nitko ga još u praon nije oprao tako dobro ko ja sam doma.

A kad mi se neda sam mackat auto (čitaj skidat one mušice i komarce i ostale leteće nemani s prednjeg kraja) onda ga furnem frendu u praonu. Onda ga oni tam prvo operu s mini washem, spu

Link to comment
Share on other sites

nikad ga u praoni nece oprat ko sta ga ja operem jer osim sta im se neda lickat svaki auto nemaju ni vremena za to. detaljnije pranje mi uzme i po 2-3h.. i ne samo sta ga gustam gledat kasnije nego ga gustam i prat! :)

Link to comment
Share on other sites

najrađe ga perem sam, ali za to rijetko imam vremena i mogučnosti pa najčešće završi u automatskoj praoni i to onoj iza cibone gdje nisu četke več se vrte spu

Link to comment
Share on other sites

nikad ga u praoni nece oprat ko sta ga ja operem jer osim sta im se neda lickat svaki auto nemaju ni vremena za to. detaljnije pranje mi uzme i po 2-3h.. i ne samo sta ga gustam gledat kasnije nego ga gustam i prat!  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Tako je!

Na

Link to comment
Share on other sites

ručno, onda poslije još sloj voska i sve 5 :) . Zašto bi platio pranje kad i sam volim prati auto :??: Da ne govorim o mogućoj šteti na autu.

Link to comment
Share on other sites

Autopraonica Leko u Vukovarskoj ili Sonax u Heinzlovoj blizu nadvo

Link to comment
Share on other sites

Za vas u Splitu, autopraonica Speed kod poljuda... ni ja tako nebi opra auto sam sebi... Na preporuku prijatelja je bilo "ajde tamo pa da vidis sta je pranje auta",i od prvog puta kad san otisa tamo auto je bilo savrseno cisto, gume vrhunski uglancane, i unutrasnjost bez grama prasine. Pranje je 30kn vanjsko, i mislim isto toliko unutrašnje i ne vidim razloga da ga ja sam perem kad ni sam ne mogu bolje :)

Link to comment
Share on other sites

Guest vanilija

perem avto u svom dvorišću!

il platim ručno.....il ga dobijem besplatno...he..kad se netko sjeti oprat ,a nisam ja

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.