Jump to content

Clio Williams


dolac

Recommended Posts

sva regija ima drugacije cijene osiguranja, ono po cemu se to procjenjuje je broj nesreca

tako je u zagrebu i u krapini najskuplje osiguranje dok je recimo u daruvaru daleko jeftinije(konkretno razlika kod clia sport u Daruvaru i Zagrebu je na osnovnom osiguranje 900kn)

Link to comment
Share on other sites

Znači po tome mi se najviše isplati registrirati u DE pa RI pa ZG... ?

Link to comment
Share on other sites

ne bas

mislim da ogulin ima najmanja davanja

Ma mislio sam od ova tri šta sam napisao... :bigl: nego ako je Ogulin još jeftiniji biti će da ću tamo otić jer je tehnički u DE u

Link to comment
Share on other sites

nista ti ne znaci ako ides tamo na tehnicki, auto mora biti na njihove tablice da bi platio tu cijenu

Link to comment
Share on other sites

nista ti ne znaci ako ides tamo na tehnicki, auto mora biti na njihove tablice da bi platio tu cijenu

Da zbilja... to sam malo zaboravio... :tup:

Link to comment
Share on other sites

zakaj ga nebi gledao? Pa vidi kaj je s ovjesom i tako to. Ako je cijena fer, lako se nedostaci poslo

Link to comment
Share on other sites

odeš pogledati, nađeš nedostatke, pocjenkaš se i daš mu parsto eurića manje ak je dobar i svi sretni i zadovoljni.

potpis

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ipak malo prevec traziti za taj auto 4k eur :fucka:

mora čovjek krenuti odnekud. nisam vidio auto, ali da se tu cijena sigurno korigirati. :)

Link to comment
Share on other sites

sta nije bolje otic do nekog mehanicara sa autom,i neka covjek provjeri u kakvom je stanju,kaze svoje misljenje,sta treba mijenjat,sta netreba,i dogovoris se za cijenu relativno brzo...

Link to comment
Share on other sites

odeš pogledati, nađeš nedostatke, pocjenkaš se i daš mu parsto eurića manje ak je dobar i svi sretni i zadovoljni.

sve to stoji. ;) mogu ja njega pogledat, to je najmanji problem. ali kad znam da meni to nije to. ;) da je williams, već bi danas bio kod njega.... :)

Link to comment
Share on other sites

sve to stoji. ;) mogu ja njega pogledat, to je najmanji problem. ali kad znam da meni to nije to. ;) da je williams, već bi danas bio kod njega.... :)

Da je williams i da je u ok stanju, nebi bio 4k ojra ;)

Link to comment
Share on other sites

Da je williams i da je u ok stanju, nebi bio 4k ojra ;)

nisam ni mislio da bi.... ali da je Williams u dobrom stanju, znam da nebi prošao jeftino, ali njega ni ne gledam kroz novce..... ja ne. ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.