Jump to content

pozdrav renault klubu


Guest ante00

Recommended Posts

Guest ante00

pozdrav svima na grupi.zovem se Ante i iz ZG-a sam.....ne vozim renault-a ali tu sam jer trebam neke informacije što se tiče njih za curu mi...ona vozi renault megane-a coupe-a...nadam se da ekipa pušta hondaša na forum.....:hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest ante00

ja se nadam da će lijepo ispasti jer i ona oće da se sredi ali neda još ništa da se dira......a baš bih volio stavit na njega one lexus style......ajde da mi neko ka

Link to comment
Share on other sites

Polako i strpljivo. Čekaj da ti netko od moderatora odobri ulaz na ostatak foruma.

BTW - nisi napisao kako si našao / saznao za RKH forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest ante00

Zaaapaliiii Honduuu!!! :mad:

�alim se! :zubo::zubo::zubo:

Pozdrav i dovedi u red curinog Megana �to prije! :hey:

dovest �u u red nadam se ako se nebu ona puno mje�ala da o�e-ne�e........ako uspije mi account bit aktiviran da mogu pitat �togod jer mi neke inf. trebaju.......

2 psykoman: ve� dugo znam za forum jer surfam netom i na vozilima po kvartu sam vidio adresu jer ih ima par......

Edited by ante00
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.