Jump to content

clio sport...pomoc


author

Recommended Posts

bok...

jel zna netko o ovome sportu sto se prodaje...zg tablice,a ja sam dalekooo pa da znam....hvala lijepo svima..jel..i necu vam slati puse :)

http://www.auti.hr/automobili/showAdvert,54672,12,1.html

Ja sam bio jučer sa frendom u jasci, pa sam nabacio oko da ga pogledam, moja preporuka bje

Edited by Ballistix
Link to comment
Share on other sites

@ coupe,

stavi bolji link, na ovom moraš biti logiran da bi vidio oglas :hey:

Hvala....editiran je post a evo i linka još jednom:

Clio sport @ Coupe RS

;)

Link to comment
Share on other sites

hvala na informacijama..zvao sam lika i cim je rekao da nema servisnu,a auto ima kao 45tkm..nesto mi je zasmrdjelo,a nisu moje carape :):laugh:

Link to comment
Share on other sites

hvala na informacijama..zvao sam lika i cim je rekao da nema servisnu,a auto ima kao 45tkm..nesto mi je zasmrdjelo,a nisu moje carape :):laugh:

Ma nema problema :hey:

Link to comment
Share on other sites

Znaci ipak je krenula prodaja, nisam ga vidio u nasim oglasima :??:

A bude i u našim oglasima, zasad je samo na www.auti.hr ....ma varam i zavaravam sam sebe....oću, pa neću, pa oću....al ipak ću stavit. Pa ako ne ode do 6. mjeseca onda ni ne bude!

Edit: cijena na www.auti.hr umanjite za 300

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

bok...

jel zna netko o ovome sportu sto se prodaje...zg tablice,a ja sam dalekooo pa da znam....hvala lijepo svima..jel..i necu vam slati puse :)

http://www.auti.hr/automobili/showAdvert,54672,12,1.html

cuo da je bio omotoan oko necega,razbit poprilicno,navodno neki deda vozi....ovo je sve "rekla kazala",to nitko nemoze potvrdit,ja nisam niti htio zvat kad sam cuo za to....ta kda neznam stvarno....

A bude i u našim oglasima, zasad je samo na www.auti.hr ....ma varam i zavaravam sam sebe....oću, pa neću, pa oću....al ipak ću stavit. Pa ako ne ode do 6. mjeseca onda ni ne bude!

Edit: cijena na www.auti.hr umanjite za 300

Link to comment
Share on other sites

a zast ti prodajes svog?

Prelazim na drugu marku! ;)

Na

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u Zg kod Baotica cini mi se 2003. godine vidio CS ove boje (bordo) koji je bio obmotan oko bandere, i za kojeg su cekali dijelove za popravku.

Tako da kada je Zg auto i ova boja u pitanju, i ako je bio udaran, treba ga izbjegavati, moguce da je bas taj...

Link to comment
Share on other sites

LOL! Sad ces ga sigurno lakse prodati :zubo:

Ali ajde barem si iskren ;)

Nema tajni kod mene nikad, to se zna....ionako ne

Link to comment
Share on other sites

A zasto onda nema oglasa na forumu :zubo:

A zato jer se još uvijek lomim dal prodat ili ne, mo

Link to comment
Share on other sites

i sad ako ti ja uletim da bi kupio auto cim mi se odobri kredit, jel bi ga prodao?

Pa....vjerojatno, hehehe.

Bi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Odluka je Toyota Celica.

:respect:

IMO prekrasan auto, takodjer potencijalni kandidat za zamijenu mog Cliacha (ako odustanem od Sporta). Jedini problem sto su dosta rijetki i skupi :frown:

Link to comment
Share on other sites

cuo da je bio omotoan oko necega,razbit poprilicno,navodno neki deda vozi....ovo je sve "rekla kazala",to nitko nemoze potvrdit,ja nisam niti htio zvat kad sam cuo za to....ta kda neznam stvarno....

a zast ti prodajes svog?

pa jel ti čitaš?*

ja sam ga pogledao, auto je krš i ne vozi ga deda :plazi:

Link to comment
Share on other sites

pa jel ti čitaš?*

ja sam ga pogledao, auto je krš i ne vozi ga deda :plazi:

kaj se srdis odmah,ja napisao kaj sam cuo....nhf...

Link to comment
Share on other sites

kaj se srdis odmah,ja napisao kaj sam cuo....nhf...

lol, pa da sam napisao " PA JEL TI ČITA

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.