Jump to content

2007 FORMULA 1 Petronas Malaysian Grand Prix


ip

Recommended Posts

Ma nije loše....to je za očekivat. Drago mi je da ferrari i nije tako nadmoćan!!! :bigl:

:yeah::yeah:

Sla

Link to comment
Share on other sites

Ma nije loše....to je za očekivat. Drago mi je da ferrari i nije tako nadmoćan!!! :bigl:

Sla

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje mislim da Renault nebi bio toliko iza da sjedne pravi vozač za volan. Fisichela je i ove sezone samo prosječan, isti kakav je bio i prošle sezone kad je vozio bolid koji je osvojio naslov prvaka.... nekako mi on nije mjerilo dobrog bolida.... :nezna:

utrka je bila ok, početak zanimljiv, srdina dosadna uz hrpu totalno glupih komentara našeg Bla

Link to comment
Share on other sites

Definitvno mislim da si ovom utrkom pale maske, i da se shvaća, i mi običan puk i vrhunski profesionalci, da Massa nije ništa doli prosječan pilot u F1. Uvjerenja sam da se da ovakav Ferrari nekome od, a barem 10 vozača koji trenutno voze (ne računam Alonsa, Hamiltona), da bi postigli daleko više. On je u biti jedan dobar vodonoša.

Jedna činjenica je proletjela na kraju ova utrke, dok je Team radio obavljao konverzaciju sa Hamiltonom. U toj jednoj jedinoj rečenici vidi se ogromna razlika tog balavca i Masse. Hamilton ima jaja ko bundeve, a Massa ko suhe šljive.

I činjenica je, ma koliko god mi lamentirali o tome da li je ili nije Hamilton dobar ili ne, bez obzira što je odmah uletjeo u vrhunsku pilu, da mali, em zna, em hoće i em ima muda.

A ono što je na startu i u par početnih krugova napravio Massi, ja bi na njegovom mjestu otišao u Amazonu i krčio šume.

Jadni moj Massa.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da će i dalje biti dosadno, jer jedan je proizvođać guma, nisu dvojica, pa nema izgleda čari, očigledno je da nekim bolidima le

Link to comment
Share on other sites

Oba Renaulta su napravila maksimalno sto su u ovom trenutku mogli, bolje od ovog ne moze. Dobro mozda se Heikki mogao potruditi uloviti Trullia, ali i ovako je u redu.

Utrka je imala dobar početak, ali je u principu bila dosadna. Jako se malo pretjecalo, stalno neki vlakići... Ne znam u cemu je stvar, ali bas se tesko pretice ove sezone.

Osvrnut cu se samo na boldano. Mislim da se tesko prestize prvenstveno zbog ogranicenja okretaja na samo 19 000.

Pitam se mogu li se kombinirati mjesavine guma!? Danas se vidjelo da su svi bolidi trisili jace straznje gume.

Tko zna kako bi bilo da je bilo stavit na zadnju osovinu tvrdju komponentu a naprijed ostaviti meksu!?

Link to comment
Share on other sites

Tko zna kako bi bilo da je bilo stavit na zadnju osovinu tvrdju komponentu a naprijed ostaviti meksu!?

To je valjda još 3 mjeseca rada na setup-u ..a mislim bez nekog rezultata... :bigl::bigl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.