Jump to content

CLIO SPORT by Renault Motosport


GURU

Recommended Posts

pa ja tek sad vidim sta ti imas.. i nije mi dobro sad..

cestitam i htio bi to vidjet uzivo..

Link to comment
Share on other sites

Cestitke na autu.... Imao sam prilike vidjeti kako bas taj auto ide a i lezi, na trkama, sve je za 10.

Pravi bolid. Kada ce slike?

Link to comment
Share on other sites

Sta je sa mjenjacem? Moze li se napraviti ili mora kompletan?

Prijatelju treba mi cijela getriba. Mo

Link to comment
Share on other sites

Uh, vi se raspisali pravo. A mene sasvim druge stvari zanimaju i muče. Ali većinom diješeno.

Rezime ovoga što sam ima je da naizgled jednake poluosovine uopće ne moraju biti iste, dapače mo

Edited by GURU
Link to comment
Share on other sites

Uh, vi se raspisali pravo. A mene sasvim druge stvari zanimaju i muče. Ali većinom diješeno.

Rezime ovoga što sam ima je da naizgled jednake poluosovine uopće ne moraju biti iste, dapače mo

Link to comment
Share on other sites

Mjerio sam prošli tjedan sa brdskim mjenjačem na 402 metra (jako, jako problematična prva i izlazak u 5. na 6.800 obrt/min na 402 metru) i izmjereno 13,7 sec. Moja pretpostavka da bi sada sa serijskim mjenjačem mogao oko 13,4.

I meni nije jasno kako ocekujes da ti sa std mjenjacem auto dobi na ubrzanju... ako te to navelo na swap mjenjaca onda se bojim da ces se razocarati :??:

Nego, mene zanima... sta je sa Baccievim componentama :roll: ???

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.