Jump to content

Auto sa minijaturnim felgama ( od neki dan sa normalnim felgama )


nata

Recommended Posts

Super si ti to isplanirao, ali mislim da Nata treba o tome odlucit :bigl:

Pa nema problema,neka ona odluci.Mojaje dobra volja eto moja garaza,imamo alat i mjesto a ona neka se odluci.Moze doci kad god,uopce nije problem.Eto ja cu se patiti i oko ugradnje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nata

    45

  • Zrmi RS

    38

  • _ivo_

    15

  • Marko_Os

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa nema problema,neka ona odluci.Mojaje dobra volja eto moja garaza,imamo alat i mjesto a ona neka se odluci.Moze doci kad god,uopce nije problem.Eto ja cu se patiti i oko ugradnje ;)

Nemoj ti. Ja cu. Ti mozes neki rostilj okrenit.

Ajmooooooooo ekipa, sutra svi kod Zrmija

:laugh::laugh:

Link to comment
Share on other sites

Nemoj ti. Ja cu. Ti mozes neki rostilj okrenit.

Ajmooooooooo ekipa, sutra svi kod Zrmija

:laugh::laugh:

Meni svejedno :laugh:

Nata koliko znam radi popodne ;)

Danas kad dodje s posla moze pogledati i izjasniti se za sutra dopodne ;)

Link to comment
Share on other sites

Nata danas ne zna za sebe i jedva čeka da legne u krevet :bigl:

Sutra idem na registraciju i mislim da nema potrebe sad skidati točkove i isprobavati jer 17'' ide sljedeće godine. Ovako bi se samo još više zapalila a financije ne dozvoljavaju nove felge ovu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Nata danas ne zna za sebe i jedva čeka da legne u krevet :bigl:

Sutra idem na registraciju i mislim da nema potrebe sad skidati točkove i isprobavati jer 17'' ide sljedeće godine. Ovako bi se samo još više zapalila a financije ne dozvoljavaju nove felge ovu sezonu.

Ah uopce nisi do akcije...to bi ionako bila samo proba da vidis.Nemoras,zato ce Marko doci da ja probam njegove slape obuci jel da? :bigl:

By the way ovo da jedva cekas da legnes u krevet ti nevjerujem.Visit ces do kasno u noc na forumu,znam te i predobro :lool::lool:

Edited by Zrmi
Link to comment
Share on other sites

Super si ti to isplanirao, ali mislim da Nata treba o tome odlucit :bigl:

Ma to on zeli stavit na svog clia tvoje felge, lako za Natinog :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ma to on zeli stavit na svog clia tvoje felge, lako za Natinog :laugh:

Gad me procitao iz prve :laugh::laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ma to on zeli stavit na svog clia tvoje felge, lako za Natinog :laugh:

Daaaavno ja to njemu predlozih, ali on to odbih. Kak je ovo glupo receno.

2 Zrmi: Kad god hoces.

Link to comment
Share on other sites

Daaaavno ja to njemu predlozih, ali on to odbih. Kak je ovo glupo receno.

2 Zrmi: Kad god hoces.

Sutra ;)

Link to comment
Share on other sites

....mo

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

:lool::lool::lool::lool::lool::lool:

P.S. imaš slike njih svih skupa kad su bili na mini meetingu, roštilju pa se potrudi da nađeš... :tup:

Ma ima slika svuda, mi se bar stalno slikamo :)

Evo baš ću i večeras isprobavati novi fotić :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ma ima slika svuda, mi se bar stalno slikamo :)

Evo baš ću i večeras isprobavati novi fotić :laugh:

;)

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujući Shumy-u imam sliku kako bi izgledao auto sa folijama i felgom od 16''. Moram priznati da ne izgleda loše iako mi baš ova felga nije nešto sjela ali čak mi i izgleda ok i sa 16''. Dobro da je stavio i folije jer sad vidim da mi se one ipak ne sviđaju pa mislim da ću odustati od njih.

Za felge još odlučim ali u igri su mi još uvijek 17'' :)

http://img75.imageshack.us/my.php?image=clio2vq0.jpg

Edited by nata
Link to comment
Share on other sites

Ja sam i dalje misljenja da je 16" dovoljno i pravi odabir gume uz spustanje...

17" za taj auto je previse,trpi dosta trap i auto je slab.Auto ide slabije od moga a uz 17" nece uopce ici.Plus potrosnja a da ne govorim o regi ;)

Vec sam ti rekao da se neslazem sa 17" nikako, a samo radi izgleda nije uopce logicno.Onda trebas i neku dosta siru gumu pa ce ti ribat i ajme je to skupo onda.Nemoj to radit jer ce ti auto biti samo ljep ali totalno sve ostalo zaboravi.sad ce sigurno pocet komentari Zrmi ne kenjaj ali ja ostajem pri svome misljenju.Tvoj je auto ali nisam siguran dali cak i sport ima 17"...

Moj glas je za 16" ultralaggeru.Plafon za taj mali motor.A i njih ces osjetit ;)

Link to comment
Share on other sites

Moj glas je za 16" ultralaggeru.Plafon za taj mali motor.A i njih ces osjetit ;)

meni ultrice nikako ne idu..sta ja znam..a 16 il 17, treba isprobati mada mislim da bi joj bilo sasvim ok i s ovima ali da ga malo spusti. ;)

Link to comment
Share on other sites

meni ultrice nikako ne idu..sta ja znam..a 16 il 17, treba isprobati mada mislim da bi joj bilo sasvim ok i s ovima ali da ga malo spusti. ;)

Ma nek astavlja sto hoce ali sa 17" se nikako ne slazem.Ovo za spustanje je obavezno :hey:

Meni su ultre zakon :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu vjerovat da curu odgovarate od 17-ica....zašto ne bi imala auto lijep koliko god mo

Link to comment
Share on other sites

nato, ovo na slici su ciste 17-tke... sa 16 bi bilo vise "mesa" ... moj glas za 17... ak se odrices jeftine i ekonomicne 15-tke koja definitivno nije za Clio III, idi na vecu...

Link to comment
Share on other sites

Nato....moj glas za 17-ice ali ne Ultraleggere nego neke koje će lijepo odgovarat na Clia 3....a tu će ti opet neki naš PS majstor pomoći! Ove kojima je bed zabetonirat prilaz dvorištu i zato se dvoume u vezi spuštanja ne slušaj previše....spuštaj i nabaci felgice.

Ta felga je ok meni ali ne i na mom autu tako da tu felgu nikako neću stavljati.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam i dalje misljenja da je 16" dovoljno i pravi odabir gume uz spustanje...

17" za taj auto je previse,trpi dosta trap i auto je slab.Auto ide slabije od moga a uz 17" nece uopce ici.Plus potrosnja a da ne govorim o regi ;)

Vec sam ti rekao da se neslazem sa 17" nikako, a samo radi izgleda nije uopce logicno.Onda trebas i neku dosta siru gumu pa ce ti ribat i ajme je to skupo onda.Nemoj to radit jer ce ti auto biti samo ljep ali totalno sve ostalo zaboravi.sad ce sigurno pocet komentari Zrmi ne kenjaj ali ja ostajem pri svome misljenju.Tvoj je auto ali nisam siguran dali cak i sport ima 17"...

Moj glas je za 16" ultralaggeru.Plafon za taj mali motor.A i njih ces osjetit ;)

Zrmi ne kenjaj :zubo:

Pa i ovo što je radila i što planira je samo zato da joj auto bude lijep. Neće mijenjati felge da joj auto ide br

Link to comment
Share on other sites

Zrmi ne kenjaj :zubo:

Pa i ovo što je radila i što planira je samo zato da joj auto bude lijep. Neće mijenjati felge da joj auto ide br

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.