Jump to content


Rain

Recommended Posts

Prisutni bili: Djumbir, Cobsy, Vedran i moja malenkost

Mjesto radnje: �umberak

Svrha radnje: Vo�nja i naslikavanje

Nakon radnje: Klopa u Jastrebarskom (vidjeli smo tamo crvenu peticu od ZGGTTurba, novi vlasnik ju je unakazio :cry: )

Slike?

Evo, par komada :zubo:

Nastavak na stranici 4

t01.jpg t02.jpg t03.jpg t04.jpg t05.jpg t06.jpg t07.jpg t08.jpg t09.jpg t10.jpg t11.jpg t12.jpg t13.jpg t14.jpg t15.jpg t16.jpg t17.jpg t18.jpg t19.jpg t20.jpg t21.jpg t22.jpg

t23.jpg t24.jpg t25.jpg t26.jpg t27.jpg t28.jpg t29.jpg t30.jpg t31.jpg t32.jpg t33.jpg t34.jpg t35.jpg t36.jpg t37.jpg t38.jpg t39.jpg t40.jpg t41.jpg t42.jpg t43.jpg t44.jpg t45.jpg t46.jpg t47.jpg t48.jpg t49.jpg t50.jpg t51.jpg t52.jpg t53.jpg t54.jpg t55.jpg t56.jpg t57.jpg t58.jpg t59.jpg t60.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rain

    19

  • vedran

    14

  • djumbir

    12

  • psykoman

    7

Top Posters In This Topic

On se fura na stil opakog vozaca gdje auto sluzi za brzu voznju, a cist auto je za sminku :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

kako nece bit ekstra slike kad ih je vedran slikao(osim par gdje je njegov auto, to sam ja uslikao)

Link to comment
Share on other sites

Pravoj ekipi nikad nije dosadno....evo ovo ja cijenim, male meetinge, zahebancija, fotići, 5-6 auta.... ;)

....kako je sad nekome

Link to comment
Share on other sites

a kaj sad kad ti kvotam kompletan post? :D

super slike dečki i vjerujem kvalitetno dru

Link to comment
Share on other sites

hehe, kak strse 17colne slape :zubo:

ima dobrih fotki... pogotovo par sirokog kuta s rainovim cs-om u prvom planu... panning je mogo bolje ispast, al zahebana je to tehnika... anyway.. produktivno popodne :klap:

Link to comment
Share on other sites

To nisu od Baleva ;)

Ček....isti je model? Koliko je ovo....17".... :tup:

Link to comment
Share on other sites

Koliko je ovo....17".... :tup:

To je 16" :zubo:

Izgledaju veliko jer su bijele ;)

Link to comment
Share on other sites

O lijepo lijepo,ja sam krenio za vama... u zavjetrini kako mi je netko rekao,i tek sam se sad vratio :laugh:

Link to comment
Share on other sites

To je 16" :zubo:

Izgledaju veliko jer su bijele ;)

Odlicno mu stoje, prijatno sam se iznenadio kako su mu dobro sele :klap::klap::klap:

Koji je to tacno model ako sme da se zna :??:

Link to comment
Share on other sites

Da sam bio sa vama navratili bi u moju vikendicu, u Zumberku je :)

Lijepe slike, svakako... Uvijek me zanimalo kako se slikaju slike u voznji... :zubo:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.