Jump to content

Sport oznake


Zrmi RS

Recommended Posts

NHF Ali sto je bolje da ti se svi uvlacimo u guzicu (tebi ili bilo kome) ili da ti iskreno kazemo sto mislimo o necemu? Znaci "obiteljski" bi znacilo da se svi medjusobno hvalimo i tapsemo po ledjima a iza ekrana mislimo drugacije?

Za te druge koje bi dosli ali se boje komentara ili traze samo potvrdu svojeg misljenja mogu samo reci da me zaboli ona stvar i da nam IMO takvi ni ne trebaju jer ako ja pitam nekoga sto misli o necemu (OK ti nisi ni pitao hebga) onda hocu cuti njegovo misljenje a dvolicnih likova i uvlakaca mi je pk i ne podnosim ih.

Potpisujem jer tocno to i ja mislim.

Inace jedino se slazem sto je Zrmi rekao da je pitao koliko to sve kosta, a mi mu poceli soliti pamet da to ne stavlja...covjek jednostavno nije pitao dali da to stavlja. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    24

  • MoschuS

    14

  • Rain

    12

  • Dule

    11

Top Posters In This Topic

NHF Ali sto je bolje da ti se svi uvlacimo u guzicu (tebi ili bilo kome) ili da ti iskreno kazemo sto mislimo o necemu? Znaci "obiteljski" bi znacilo da se svi medjusobno hvalimo i tapsemo po ledjima a iza ekrana mislimo drugacije?

Za te druge koje bi dosli ali se boje komentara ili traze samo potvrdu svojeg misljenja mogu samo reci da me zaboli ona stvar i da nam IMO takvi ni ne trebaju jer ako ja pitam nekoga sto misli o necemu (OK ti nisi ni pitao hebga) onda hocu cuti njegovo misljenje a dvolicnih likova i uvlakaca mi je pk i ne podnosim ih.

Ne treba nikome se uvlačiti u guzicu nego iskreno i pošteno reći svoje mišljenje ALI bez zajedljivih i grupnih(čoporativnih) podjebavanja!

Ne volim oštre kritike (nisi mi ti tata) niti neka preseravanja tipa "fakat je bedasto" ako ima tko šta lijepo reći neka napiše a ne ubiti u pojam i dizati tlak nekome!!!

>>

Edited by VuKi
Link to comment
Share on other sites

NHF Ali sto je bolje da ti se svi uvlacimo u guzicu (tebi ili bilo kome) ili da ti iskreno kazemo sto mislimo o necemu? Znaci "obiteljski" bi znacilo da se svi medjusobno hvalimo i tapsemo po ledjima a iza ekrana mislimo drugacije?

Za te druge koje bi dosli ali se boje komentara ili traze samo potvrdu svojeg misljenja mogu samo reci da me zaboli ona stvar i da nam IMO takvi ni ne trebaju jer ako ja pitam nekoga sto misli o necemu (OK ti nisi ni pitao hebga) onda hocu cuti njegovo misljenje a dvolicnih likova i uvlakaca mi je pk i ne podnosim ih.

Dedu za precjednika! :hail::hail::hail::hail:

Link to comment
Share on other sites

NHF Ali sto je bolje da ti se svi uvlacimo u guzicu (tebi ili bilo kome) ili da ti iskreno kazemo sto mislimo o necemu? Znaci "obiteljski" bi znacilo da se svi medjusobno hvalimo i tapsemo po ledjima a iza ekrana mislimo drugacije?

Za te druge koje bi dosli ali se boje komentara ili traze samo potvrdu svojeg misljenja mogu samo reci da me zaboli ona stvar i da nam IMO takvi ni ne trebaju jer ako ja pitam nekoga sto misli o necemu (OK ti nisi ni pitao hebga) onda hocu cuti njegovo misljenje a dvolicnih likova i uvlakaca mi je pk i ne podnosim ih.

Nisam mislio pod pojmom "obiteljski " na takvu situaciju uvlacenja u guzicu :lool::lool:

Niti se ja nekome uvlacim u nesto niti se neko meni uvlaci u nesto :tup::tup:

I da ja nisam nikoga pitao sto misli o tome nego kolika je cijena.ZNACI CIJENA SPORT OZNAKA A NE MISLJENJE ;)

Da sam ja pitao za misljenje i vi ovakvo odreagirali,ja bih rekao ok ljudi hvala na misljenju i savjetu,to cijenim i vjerojatno nebih stavio.Mislim necu stavit one sa strane da budemo nacisto.Ali ja pitam za cijenu a komentari pocnu.Pocnu a nemaju ni cijenu :tup:

E o tome sam ti zelio reci MoschuS.O tome se radi.Samo o tome i nicemu vise.Nemam prigovora ni za jedan komentar ako sam priupitao za misljenje a ovdje nisam nego samo za cijenu

A za uvlakace i dvolicne se slazem s tobom

A za uvlakasice je drugi par carapa :lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Potpisujem jer tocno to i ja mislim.

Inace jedino se slazem sto je Zrmi rekao da je pitao koliko to sve kosta, a mi mu poceli soliti pamet da to ne stavlja...covjek jednostavno nije pitao dali da to stavlja. :)

Ekipa je očito preventivno rekla svoje mišljenje. Jer je očito da je 2 + 2 = 4

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Ekipa je očito preventivno rekla svoje mišljenje. Jer je očito da je 2 + 2 = 4

A kad staviš auspuh kao na DTM-u, ili još bolje kad bolesnici na 1.2 puknu dvije dvocjevke?

Link to comment
Share on other sites

A kad staviš auspuh kao na DTM-u, ili još bolje kad bolesnici na 1.2 puknu dvije dvocjevke?

Link to comment
Share on other sites

Ekipa je očito preventivno rekla svoje mišljenje. Jer je očito da je 2 + 2 = 4

Preventiva mi ne treba.Znam se ja cuvat.Samo konkretne stvari mi trebaju a u ovom slucaju radi se o cijenam.I mozda sam ih trebao za nekog frenda koji ima sporta i sta onda.Kakav dojam da steknem ;)

A kad staviš auspuh kao na DTM-u, ili još bolje kad bolesnici na 1.2 puknu dvije dvocjevke?

Link to comment
Share on other sites

ljudska glupost je definitivno neiscrpna..

:lool::lool::lool::lool:

Od ljudi s kojima sam blizak i za koje bi ucinio puno toga(konkretno za moje forumase iz Osijeka) sam ipak ocekivao malo bolji komentar od ovoga,ali nema veze ;)

Link to comment
Share on other sites

Od ljudi s kojima sam blizak i za koje bi ucinio puno toga(konkretno za moje forumase iz Osijeka) sam ipak ocekivao malo bolji komentar od ovoga,ali nema veze ;)

Sta znaci bolji komentar, onaj koji ljepse zvuci, a neiskren je ili onaj koji nije uvijek ugodan za cuti, ali je iskren? ;)

Ne mislim konkretno na Spin nego i na svoje komentare s obzirom da spominjes nas osjecane. :hey:

Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

Preventiva mi ne treba.Znam se ja cuvat.Samo konkretne stvari mi trebaju a u ovom slucaju radi se o cijenam.I mozda sam ih trebao za nekog frenda koji ima sporta i sta onda.Kakav dojam da steknem ;)

Naravno da se znaš čuvati al to nije razlog da se ka

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Jel ovo mene pitaš?

Ma ne! Nisam apostrofirao tebe.

Trebao je biti Reply na cijeli Topic, a krivo sam "uhvatio" tvoj Post, sorry. :hail:

Link to comment
Share on other sites

Ma ne! Nisam apostrofirao tebe.

Trebao je biti Reply na cijeli Topic, a krivo sam "uhvatio" tvoj Post, sorry. :hail:

Ma sve 5 samo pitam da bude jasno i da ne odgovaram bezze ili da ne odgovorim a pita me se ;)

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Sta znaci bolji komentar, onaj koji ljepse zvuci, a neiskren je ili onaj koji nije uvijek ugodan za cuti, ali je iskren? ;)

Ne mislim konkretno na Spin nego i na svoje komentare s obzirom da spominjes nas osjecane. :hey:

Bolji komentar je onaj koji je u skladu sa pitanjem.A nijedan nije osim Rainovog

A tebi cu na meetingu pojasnit neke stvari da ovdje neradim OT

2 Spin na tvoje komentare se necu ni obazirat jer znam da me volis.Hebiga kad sam super zgodan :lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

:evil::evil::evil:

E sad kad sam već sve ovo pročitao, odnosno kad nisam odustao na prvoj stranici htio bi vas upitati kako to da kad se već naveliko govori o Sportu nitko nije spomenuo kuku i tenis lopticu na njoj??? :fucka:

Mala zaje.... ali nevjerojatno je da je većina nas sa veseljem prokomentirala temu koja se odnosila na razno razne "dorade" (remek (ne)djela hrvatskog "tuninga", preneseno s HRAB), gdje stvarno ima svega i svačega.

Ljudima koji se po nečemu

Link to comment
Share on other sites

zrmi...eto ko i velika vecina mislim da je to totalna glupost...kaj mislis da ce ti auto sa tim ljepse izgledat ili da ces bit brzi????znam da uvijek kad neko vidi takav neki primjerak ekipa pukne od smjeha...radje cuvaj tu lovu za neke pizdarije po autu...i bas kako coupe rs kaze..da nisi htio tudja misljenja nebi to ni stavljo tu...tj. da su komentari bili JEBENO ce ti stajat ta oznakica...bio bi si sav presretan i nebi sigurno reko...da ne zelis komentare

Link to comment
Share on other sites

zrmi...eto ko i velika vecina mislim da je to totalna glupost...kaj mislis da ce ti auto sa tim ljepse izgledat ili da ces bit brzi????znam da uvijek kad neko vidi takav neki primjerak ekipa pukne od smjeha...radje cuvaj tu lovu za neke pizdarije po autu...i bas kako coupe rs kaze..da nisi htio tudja misljenja nebi to ni stavljo tu...tj. da su komentari bili JEBENO ce ti stajat ta oznakica...bio bi si sav presretan i nebi sigurno reko...da ne zelis komentare

Ja nisam htio nikakve komentare,ni dobre ni lose ;)

A sto puta ponavljam da sam htio samo cijenu bez komentara,sto sam trebao i nadopisati ;)

Neznam zasto se jos prepiremo topic je trebao biti zatvoren odavno,neznam zasto nije...

Link to comment
Share on other sites

aj sad reci što ti nije bilo jednostavnije (ako su te stvarno zanimale samo cijene) okrenut broj i pitat obli

Link to comment
Share on other sites

A... dali zna neko dali se još uvijek da kupiti oznaka motora za prvi clio, tj moga jer je ja uopće nemam na autu? Ja bi 1.2 pa me cijena zanima... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.