Jump to content

2007 FORMULA 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix


ip

Recommended Posts

Pos Driver Team Time Laps

1. Raikkonen Ferrari (B) 1:33.527 22

2. Hamilton McLaren-Mercedes (B) 1:33.540 + 0.013 33

3. Kubica BMW Sauber (B) 1:33.732 + 0.205 37

4. Massa Ferrari (B) 1:33.772 + 0.245 28

5. Alonso McLaren-Mercedes (B) 1:33.784 + 0.257 30

6. Wurz Williams-Toyota (B) 1:33.973 + 0.446 26

7. Heidfeld BMW Sauber (B) 1:34.076 + 0.549 34

8. Rosberg Williams-Toyota (B) 1:34.189 + 0.662 34

9. Coulthard Red Bull-Renault (B) 1:34.359 + 0.832 32

10. Trulli Toyota (B) 1:34.366 + 0.839 33

11. Barrichello Honda (B) 1:34.391 + 0.864 28

12. Kovalainen Renault (B) 1:34.585 + 1.058 33

13. Davidson Super Aguri-Honda (B) 1:34.595 + 1.068 29

14. Webber Red Bull-Renault (B) 1:34.677 + 1.150 24

15. Fisichella Renault (B) 1:34.796 + 1.269 34

16. Sato Super Aguri-Honda (B) 1:35.001 + 1.474 35

17. Liuzzi Toro Rosso-Ferrari (B) 1:35.268 + 1.741 38

18. R.Schumacher Toyota (B) 1:35.427 + 1.900 29

19. Sutil Spyker-Ferrari (B) 1:35.582 + 2.055 31

20. Speed Toro Rosso-Ferrari (B) 1:35.687 + 2.160 34

21. Albers Spyker-Ferrari (B) 1:35.835 + 2.308 30

22. Button Honda (B) 1:36.079 + 2.552 19

Uzivajte ovaj vikend u utrci, mojih komentara nece bit jer se u subotu vec u 6 ujutro krece prema Rabcu na prvu utrku sezone Prvenstva Hrvatske na brdskim stazama.

Link to comment
Share on other sites

Sta rec nego Forza Ferrari! :hura:

Ovo je tek trening. Alonso, Ferrarijev kamenčić u cipeli, će opet biti prvi! :bigl:

Za Renault se nadam da će skupit nešto bodova!

Link to comment
Share on other sites

McLaren mi se cini jos jacim nego u Maleziji... Renault se mora boriti za ulazak u top 10 u kvalifikacijama a onda u utrci napredak kao u Maleziji.

Spektakularno je izgledalo danas na treningu kada je ekspodirala Buttonova Honda i ulje zaspricalo Massu i on izletio. Massa mi se cini kao veliki pehist za sada...

Link to comment
Share on other sites

Spektakularno je izgledalo danas na treningu kada je ekspodirala Buttonova Honda i ulje zaspricalo Massu i on izletio. Massa mi se cini kao veliki pehist za sada...

Malo sam gledao na DSF-u, ali to nisam uhvatio. Massa bi bio pehist da mu se to dogodilo na kvalifikacijama ili na samoj utrci. Ovako ništa ne gubi. Njegov problem je kao i kod Montoye. Veliki talenti usijane glave koji naslova neće vidjet dok su Alonso i Kimi iceman-i.

Link to comment
Share on other sites

Treći trening je gotov. Zaostaju sekundu za vodećima, nadam se samo da će ući u zadnji krug kvalifikacija

1 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:32.543

2 Kimi R

Edited by Safrane
Link to comment
Share on other sites

Ovo je tek trening. Alonso, Ferrarijev kamenčić u cipeli, će opet biti prvi! :bigl:

Za Renault se nadam da će skupit nešto bodova!

Hehe, tek trening...koliko vidim i u kvalifikacijama su prvi. ;)

Jos samo da utrka zavrsi obojena u crveno... :hura:

Rezultati kvalifikacija:

1 Felipe Massa Ferrari 1:32.652

2 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:32.935

3 Kimi R

Link to comment
Share on other sites

Hehe, tek trening...koliko vidim i u kvalifikacijama su prvi. ;)

Jos samo da utrka zavrsi obojena u crveno... :hura:

Jesu li ta vremena dobro ispisana?

Vidim da ovi od 11 do 18 mjesta imaju bolje vrijeme od 7-mog Fisichelle. :surp:

Sad jasnije?

Link to comment
Share on other sites

Dobra i napeta utrka s puno preticanja i zanimljivosti.

Start mi je pobudio nadu jer su dobro krenuli, ali poslije :tup: pogotovo kada su i Fisica krenuli obilaziti.

Nadam se da će do

Link to comment
Share on other sites

Uuu,loše za renolčeke-pa i Red Bull ih je pojeo. :tup::tup::tup:

Neznam baš,ali čini se da renault ove godine neće baš biti u igri za nekakav naslov??

Nit valja auto,nit valjaju vozači....

Al BMW me iznenadio....ideee... :hail::hail: A ni mercedes nije propišao ulje-dobar,dobar!!

Link to comment
Share on other sites

Ferrariiiiiii :hura::hura::hura:

Danas sam navijao i za BMW da prestigne Alonsa...samo da skupi sto manje bodova. :)

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi se cini da bi mogao uletiti Piquet mladji i prije vremena iako mislim da su za trenutno stanje najmanje krivi sadasnji vozaci.

Hamilton je stvarno iznenadjenje, jer danas je i treci puta u sezoni odvozio odlicno i bez greske i to vise nije slucajnost. :)

Link to comment
Share on other sites

Čak je bila i zanimljiva utrka s obzirom da mi ova staza nije obećavala puno. Hamilton je stvarno dobar jer je itekako dr

Link to comment
Share on other sites

Meni je utrka bila itekako zanimljiva. Puuno prestizanja direktno na stazi... tri vozaca na celu sa 22 boda :hura:

Link to comment
Share on other sites

Više kadidata za titulu, barem za sada. Ovo bi moglo biti zanimljivo i mada sam Ferrari fan drago mi je da na stazi ima borbe makar Scuderia ne bnila na čelu. Danas veliko bravo za Nicka Heidfelda :hura:

Link to comment
Share on other sites

Danas veliko bravo za Nicka Heidfelda :hura:

Definitivno.Mislim da je ovo pocetak nekog boljeg razdoblja za BMW koji bi mozda vec na godinu mogao biti uz bok i Ferrariu.

Link to comment
Share on other sites

Hamilton = wunderkind

Dečko je prvi vozač u povjesti F1 koji je kao rookie završio prve tri utrke na podiju.

Kako ka

Link to comment
Share on other sites

Ekipa u renaultu je digla nos u nebo i misle da im nitko nošta ne mo

Link to comment
Share on other sites

Ekipa Renaulta ima problema s gumama, jer im je bolid dosad više nego ijedan drugi bio "građen" oko guma. Sad su se prebacili na Bridgestone i trebaim još jedan period privikavanja. S time da imaju Fisichellu koji ni sa najboljim bolidom nije imao neke posebne rezultate, te Heikkija koji je nekako cijeli izgubljen... jebga, ne mo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.