Jump to content

Uskoro i Clio 3 na našem rally-u!


jan69

Recommended Posts

Evo polako dolazi i kod nas novi cliač na staze. Clio su nabavili Veronek i Pazman od kuće Baotić, crni sa srebrnim trakama. Kako je trenutno glavni "tuner" ozlijeđen neznam kad će početak slaganja motora, ali ima i drugih stvari za stavit, u prvom redu cage bar.

Nadaju se da će biti spremni za Deltu u 5. mjesecu.

Fotkao ga na

Link to comment
Share on other sites

Evo polako dolazi i kod nas novi cliač na staze. Clio su nabavili Veronek i Pazman od kuće Baotić, crni sa srebrnim trakama. Kako je trenutno glavni "tuner" ozlijeđen neznam kad će početak slaganja motora, ali ima i drugih stvari za stavit, u prvom redu cage bar.

Nadaju se da će biti spremni za Deltu u 5. mjesecu.

Fotkao ga na

Link to comment
Share on other sites

Za 40k eurića ima da pobjedi gdje god nastupi. (šala) U jedan xy dizlo rally hr vozilo je ulo

Link to comment
Share on other sites

Heheheheh, kasniš prijatelju, sinoć sam dečka zaustavio na cesti :zubo: i odvukao na meeting, sve nam je objasnio i rekao da se u auto ula

Link to comment
Share on other sites

U tom slucaju je napravio veliku gresku jer je za te pare( 40k

Link to comment
Share on other sites

Ma ja mislio naš član bandi197 :tup: pa reko aj dođi, i čovjek došao :zubo:

Da to sam mu i ja rekao, al on ka

Link to comment
Share on other sites

Ma jeli riječ o istim ljudima. Pazman i Veronek? Nekako mi se ne čini da bi toliko ulagali u auto!!!!

Ja samo prenosim što je čovjek meni rekao, zove se Tomislav i auto je kupljen u Baotiću i ima gordini crte po sebi, ne vjerujem da su baš dva u isto vrijeme!

Link to comment
Share on other sites

Ja samo prenosim što je čovjek meni rekao, zove se Tomislav i auto je kupljen u Baotiću i ima gordini crte po sebi, ne vjerujem da su baš dva u isto vrijeme!

Da to je to, al il je patka za toliku lovu ili su se stvarno upustili u veće investicije, a najvjerojatnije se misli da ukupni trošak toliko iznosi, auto i prerada.

Bilo kako bilo, jedva čekam da vidim kako će da se voze!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomek

Da to je to, al il je patka za toliku lovu ili su se stvarno upustili u veće investicije, a najvjerojatnije se misli da ukupni trošak toliko iznosi, auto i prerada.

Bilo kako bilo, jedva čekam da vidim kako će da se voze!!!

Evo dozvolili mi da tu pišem pa da vam objasnim kako sad stoje stvari.. slaganje clia da bude top auto u klasi košta cca 40 000 eura, mo

Link to comment
Share on other sites

Evo dozvolili mi da tu pišem pa da vam objasnim kako sad stoje stvari.. slaganje clia da bude top auto u klasi košta cca 40 000 eura, mo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.