Jump to content

clio sport


cardak

Recommended Posts

Nešto su mi poznati ovi alati ? Ili su naši ili ih je radio isti majstor. :plazi:

Isti majstor. Uvijek kad radiš alat, jedan mora biti onaj prvi i pravi, a to je ovaj ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cardak

    176

  • twingara

    67

  • R5GTT

    51

  • Coupe RS

    50

Top Posters In This Topic

Posted Images

koji ti je filter na sportu?

na jednoj od slika u pozaini stoji soletov...ako je taj bacaj ga odmah!

ja sam ga imao na mom,pa kad sam probao drugi imao sam utisak da sam ugradio turbo!

Link to comment
Share on other sites

Clio sport već tvornički ima dobro projektiranu kutiju filtera....i ide ili zamjenski protočniji panel filter (cilindrični kod phase 1) ili CDA od BMC-a. Sve ostalo je isprobano i otpada sve osim nekih ITG-ovih Maxogen kutija od 300 funti, lol.

Link to comment
Share on other sites

Filter je Simotin. Nije Soletov. Moram priznati da auto ide super, a još nema dovoda hladnog zraka, ali, to će biti riješeno. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ajde slo

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast, lijepo je posvetiti svom autu toluko vremena

Moram priznati da mu ne posvećujem baš puno vremena, sve to ide jako brzo kad imaš gdje i kad imaš sav alat, i kad znaš sve sam, osim nekih sitnica, ali za to imaš frendove (R5GTT, Robi, Hans itd.)

Jedina kočnica mo

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da mu ne posvećujem baš puno vremena, sve to ide jako brzo kad imaš gdje i kad imaš sav alat, i kad znaš sve sam, osim nekih sitnica, ali za to imaš frendove (R5GTT, Robi, Hans itd.)

Jedina kočnica mo

Link to comment
Share on other sites

Svejedno, zavidim ti....

Planiram da mijenjam chip na svojoj mashini, sta mi preporucujes, tj vidim da stavljas RS chip, pa me interesuju poboljsanja? Nadam se da nisam otisao previse OT...

Jesi li primjetio datume rodjenja tebe, mene i Coupe RS, jedino moj CS je Ph I :zubo:

Primjetio sam od Coupe RS-a, ali tvoj datum nisam. :tup:

Poboljšanja: 13 ks, 20 nm, i blokada na 7800 rpm, :zubo: jedino kaj tebi ne paše, jer Ph 1 ima gas sajlu, a moj ima potencijometar :frown:

Primjetio sam od Coupe RS-a, ali tvoj datum nisam. :tup:

Poboljšanja: 13 ks, 20 nm, i blokada na 7800 rpm, :zubo: jedino kaj tebi ne paše, jer Ph 1 ima gas sajlu, a moj ima potencijometar :frown:

Ja sam svaki chip do sada radio kod Tibora u ZG-u, i bio sam zadovoljan.

Pitaj drugu ekipu na forumu kakva iskustva imaju. Npr. Rain ima od Dasteka, pa pitaj njega kako mu se auto ponaša. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tibor će ti uprogramirati super mapu na taj auto-ja imao na CS-u 3 godine,digli blokadu usput na 8050rpm-savršeno,sad imam njegov remap na F1-isto sve 5....

Link to comment
Share on other sites

Stigle felge sa pjeskarenja i lakiranja

http://www.imagesforme.com/images/6783P1010140.JPG

http://www.imagesforme.com/images/7505P1010139.JPG

http://www.imagesforme.com/images/2463P1010145.JPG

Stigle origigi kopćice i pvc čepovi za clia, i vosak za zaštititi pragove i vrata iznutra

http://www.imagesforme.com/images/2374P1010141.JPG

Promjenjena desna unutarnja mand

Link to comment
Share on other sites

Odlično majstore....ide to u

Link to comment
Share on other sites

Kod mene nema zeke! Ili se radi ili se pije! :zubo::fucka:

Link to comment
Share on other sites

reci đes nabavio te gume i pošto :hey:

U Automehanici (zastupnik za Yokohamu) na Jankomiru, komad je bio oko 1150 kn sa 15% popusta. :tup:

Link to comment
Share on other sites

Ipak neće danas biti auto gotov, tek u srijedu, pa sam malo pist off. :mad:

Link to comment
Share on other sites

pozadi 14-ke... lijepo mu stoje... LOL

nadam se da ti je ofarbano do yaya!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

pozadi 14-ke... lijepo mu stoje... LOL

nadam se da ti je ofarbano do yaya!!! ;)

Iza su 13-tice od petice GTT. Izgleda do jaja :lool:

2 bara- meni normalno otvara slike. :??:

Link to comment
Share on other sites

Jučer je krenulo slaganje sporta. Interijer je slo

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.