Jump to content


ZGTony

Recommended Posts

Da i ja sam cuo price kako se s frendom u servisu s kompom pod rukom da ukljuciti par zgodnih opcija. Mislim da je realnost u stvarnosti ipak malo bolnija, ali neke stvari kao impulsno podizanje prozora i sl, te paljenje svjetala se valjda da napraviti. Mislim da je to poanta topica.

Link to comment
Share on other sites

Bas nista, kod auta najvise cijenim serijsko izdanje.Odmah sam uzeo sve sto sam zelio tako da nije bilo potrebe za nekim kemijanjem. :hey:

Da kupujem rabljeni isto bi trazio samo serijsko izdanje koliko god auto bio dobro sredjen. :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Da i ja sam cuo price kako se s frendom u servisu s kompom pod rukom da ukljuciti par zgodnih opcija. Mislim da je realnost u stvarnosti ipak malo bolnija, ali neke stvari kao impulsno podizanje prozora i sl, te paljenje svjetala se valjda da napraviti. Mislim da je to poanta topica.

Da li je moguce upalit to impulsno podizanje stakala samo kompom ili mora ici jos neki dio na podizac?

Meni rekli skuplja pita neg tepsija i ja odusto.

Link to comment
Share on other sites

Da li je moguce upalit to impulsno podizanje stakala samo kompom ili mora ici jos neki dio na podizac?

Meni rekli skuplja pita neg tepsija i ja odusto.

Mislim da ti to nije samo do compa.

Mislio sam da to imaju svi Megani.

Link to comment
Share on other sites

Ma znas da ja imam onog sirotinjskog.

Link to comment
Share on other sites

Ma znas da ja imam onog sirotinjskog.

Da da sirotinjsky :bigl: sa OZ alu, LCD-om, opakim ozvucenjem... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Meni su aktivirali dodatnu opciju kojih 20tak konja. Prilično sam zadovoljan.

Nisam ziher jel se daju recimo dnevna svjetla aktivirat i impulsno podizanje suvozačevog prozora

Link to comment
Share on other sites

Za impulsno podizanje je drukčiji mehanizam koji ima senzore tako da isključi motor kad se staklo digne do kraja. Isto tako i prekidač ima 2 klika. Prvi je za ručno dizanje, a drugi za impulsno.

Zaključavanje vrata u vo

Link to comment
Share on other sites

Meni su aktivirali dodatnu opciju kojih 20tak konja. Prilično sam zadovoljan.

Nisam ziher jel se daju recimo dnevna svjetla aktivirat i impulsno podizanje suvozačevog prozora

Kak to misliš da su ti aktivirali 20-tak konja? U servisu?

Link to comment
Share on other sites

Kak to misliš da su ti aktivirali 20-tak konja? U servisu?

jok...kod vanjskog suradnika Renault Kluba :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Kak to misliš da su ti aktivirali 20-tak konja? U servisu?

chpinuo ga je ;)

Link to comment
Share on other sites

hm, moj punac kupio novi megane 1,5 dci grandtour i upravao mu se aktivirala lampica za air-bag i ključ za servis. To je dodatno aktivirano, bez njegove

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam na stvari tipa dnevnih svjetala, podizanja stakala ako se dr

Link to comment
Share on other sites

Na clio III se opcija dnevnog svetla moze iskljuciti na kompu, ali samo u zemljama gde to nije zakonom zabranjeno tako da postoje opcije softvera gde to nije moguce uraditi.

Link to comment
Share on other sites

meni se pali lampica ispusnih plinova i vise nece da se gasi :D

e da i jos mi se zna tu i tamo upalit pa zgasit lampica za zracni jastuk :D

Edited by Cofa
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.