Jump to content

Moj Clio


rimA

Recommended Posts

Eto da predstavim moj auto (ko ga još nije vidio)

Clio dci 1.5 82 ks-a

dsc00208ep5.jpg

dsc00207td8.jpg

dsc00205oy5.jpg

dsc00206qg1.jpg

Ništa pretjerano nije rađeno, tek tolko da je nešto drukčiji od drugih :roll:

Link to comment
Share on other sites

de mu stavi 2 vrece cementa straga i jednu i po pod prednji poklopac... il one brodske skele da se lakse popnes gore :lool:

Link to comment
Share on other sites

A čuj moram priznat da je lepi, kad je isti ko moj, još samo si ofarbaj kvake u srebrno, il u boji auta, eventualno ga spustit, i mrak :hail:;)

Link to comment
Share on other sites

A čuj moram priznat da je lepi, kad je isti ko moj, još samo si ofarbaj kvake u srebrno, il u boji auta, eventualno ga spustit, i mrak :hail:;)

Već je to splanirano i "kapareno"...moram samo sad servis napravit i jedno manje oštećenje popravit (fucking Opel :mad: )

Tak-tak :laugh:

Jedan od rijetkih clijacha kojima ne stoji maska od Sporta :lool:

Nestoji ni tvom..... a joj da ti je nemaš :laugh::hey:

Link to comment
Share on other sites

Kaj zezate čovjeka.

Clito čist ok izgleda.

Bitno je kak ide :)

Kad ga preradiš u sport diesel to će onda bit pila. A ne ovo wannabee sport izgled.

Link to comment
Share on other sites

Treba clijacu amlo vece felge cisto zbog stxlinga ako ides na neki speed onda nek ostanu ali kad ce dolje?

2 Stoka, ti ne znas odgovorit jelte? :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Neide na styling, to me prošlo, ide se na tjuning vozila :)

Nevolim govorit planove jer onda kasnije nebufe po planu pa ispadne da serem :laugh:

Ali VRJEROJATNO update poslje vikenda :)

Link to comment
Share on other sites

Treba clijacu amlo vece felge cisto zbog stxlinga ako ides na neki speed onda nek ostanu ali kad ce dolje?

2 Stoka, ti ne znas odgovorit jelte? :plazi:

Nisam ti se javio, jučer sam došo iz Varšave.

Bumo se čuli

Link to comment
Share on other sites

A čuj moram priznat da je lepi, kad je isti ko moj, još samo si ofarbaj kvake u srebrno, il u boji auta, eventualno ga spustit, i mrak :hail:;)

Da, kvake u srebrno nek svi vide iz aviona da ima kvake :laugh: Onda mu je najbolje nakon srebrnih kvaka zada doboše u crveno i srebrne metlice brisača

Link to comment
Share on other sites

Da, kvake u srebrno nek svi vide iz aviona da ima kvake :laugh: Onda mu je najbolje nakon srebrnih kvaka zada doboše u crveno i srebrne metlice brisača

Pa kaj onda, ja imam u srebrnom i meni ok izgleda, kaj sad ti tu kakiš, a i napisao sam mu il to il u boji auta :gun:

Link to comment
Share on other sites

Pa kaj onda, ja imam u srebrnom i meni ok izgleda, kaj sad ti tu kakiš, a i napisao sam mu il to il u boji auta :gun:

Pa znan da ti imaš srebrno... Samo to je po meni glupo i ru

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nešto se radilo

dsc00219rx7.jpg

Stavljene se opruge K W, a rezultat je sljedeći

dsc00225sn2.jpg

dsc00227dh5.jpg

dsc00228wd9.jpg

dsc00229gx3.jpg

Bolje slike sljede kroz koji dan B)

Link to comment
Share on other sites

to tamo kod molydona stavljano? meni je ok,taman,ok,mozda jos mrvicu da je pao.... :D

Link to comment
Share on other sites

Fino je pao, skino sam onu crnu plastiku jer nemrem u gara

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.