Jump to content

Renault 15-17


16 tl

Recommended Posts

Povijest ovih modela počenje davne 1966, projektom R.A.G (Renault-Alpine-Gordini), znači ubacivanjem sportskih modela za široke populacije.

Istovremeno, započinje i projekt 117, R 12.

Sa uvođenjem ovih modela 15-17, htjelo se zaokru

Edited by 16 tl
Link to comment
Share on other sites

Meni ova koralno crvena sedišta izgledaju super i za današnje pojmove, a slagala bi mi se uz Modya :)

Link to comment
Share on other sites

E 17-ica su bila fina kolica!! To moj deda kupio još zapakiranog, plavog u Ljubljani što je čekao Beogradski sajam automobila.... Ali Beograd taj auto nije vidio. :zubo: Auto je imao oko 105-110 KS i doslovno je letio, za to doba. Pravi coupe s dvoja vrata, velikim brojaćem okretaja u sredini i manjim pokazivaćem brizne.... Na

Link to comment
Share on other sites

Da, sjedišta izgledaju fenomenalno, a i vjerovatno udobna.

Link to comment
Share on other sites

17 je imao moj barba i bila je skuplja od 15, to znam. 15 se i moglo naći, ali 17 rijetko, ova je bila maslinasto zelena, metalik. U to doba je i metalik bila pojam. Bila je i puno lijepša od 15 zbog ovog grila umjesto zadnjih prozora i dva para okruglih farova naprijed umjesto pravokutnih. Sjećam se i polo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izmedu Omisa i Makarske u nekom mjestu se nalazi pokraj ceste R15 ili mozda 17,ako je tko blizu neka ode vidjeti,steta da vani trune...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bio sam negdje pročitao da se model 17 u Italiji prodavao kao 117, zbog toga šta talijani broj 17 smatraju nesretnim!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 years later...

16tl,možeš li ikako vratit one slike iz topica???

Link to comment
Share on other sites

16tl,možeš li ikako vratit one slike iz topica???

Koje?Gdje?

Link to comment
Share on other sites

ove iz prvog posta.

sad mi ih otvara, jučer nije htjelo... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.