Jump to content

Schumi odvozio


XelA

Recommended Posts

ju laki laki bastrd :bigl:

ma idem ove godine na Hungaroring, pa taman mi djeca Golfa vozila!

Link to comment
Share on other sites

čuj ti papparazzia.....ej ove ti slike i vrijede...koju lovu...jer nemaju bas svi priliku uslikati iz grmlja novi ferrari....kako se testira...

umjesto da to proda nekome...on to stavi na naš forum..... :bigl:

vrlo lijepo...vrlo lijepo....mislim da je ovo Schumacher čak u bolidu :hail:

Edited by yutasknight
Link to comment
Share on other sites

ju laki laki bastrd :bigl:

ma idem ove godine na Hungaroring, pa taman mi djeca Golfa vozila!

:nene::place::wall:

Nemoj djecu unesrećit!!! :oo:

Link to comment
Share on other sites

Samo jedna informacija: To na slici nije novi Ferrari, to je F2004 M. Na kojem samo testiraju gume.

Link to comment
Share on other sites

Samo jedna informacija: To na slici nije novi Ferrari to je F2004 M. Na kojem samo testiraju gume.

Znači ipak ništa od novog bolida i zarde na slikama ! :laugh::laugh:

Link to comment
Share on other sites

Samo jedna informacija: To na slici nije novi Ferrari to je F2004 M. Na kojem samo testiraju gume.

Nebi znao sto tocno testiraju, ali bilo je jako lijepo promatrati sa 50 metara kako ga gaze.Na televiziji to izgleda puno bezazlenije nego u stvarnosti.Kasnije smo otisli do centra Maranella i cak se i tamo cula buka motora koju stvara Ferrari F1. :oo:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.