Jump to content

Renault 5 turbo


logan

Recommended Posts

U zadnjem 536. broju Auto kluba u rubrici Vremeplov objavljen je zanimljiv prilog na čak tri stranice o legendarnoj petici Turbo :hail:

Od same pojave turbaka s centralno smještenim motorom i ekstremno proširenim blatobranima prolaznicima bi zastajao dah. Sjećam se kako bismo ga sa strahopoštovanjem obilazili sa svih strana kad bi kakav stranac s njime navratio u Dubrovnik.

Iz tog vremena datira i moja ljubav prema Renaultu jer sam tada kao teenager maštao o meni nedosti

Link to comment
Share on other sites

U zadnjem 536. broju Auto kluba u rubrici Vremeplov objavljen je zanimljiv prilog na čak tri stranice o legendarnoj petici Turbo :hail:

Od same pojave turbaka s centralno smještenim motorom i ekstremno proširenim blatobranima prolaznicima bi zastajao dah. Sjećam se kako bismo ga sa strahopoštovanjem obilazili sa svih strana kad bi kakav stranac s njime navratio u Dubrovnik.

Iz tog vremena datira i moja ljubav prema Renaultu jer sam tada kao teenager maštao o meni nedosti

Link to comment
Share on other sites

Ima li tko scan?

U Zadru je prodana jedna crvena za 6000 kn. Boja matirala, ali ispod haube je sve serijski i sve funkcionira! Nadam se da je novi vlasnik neće zgazit.

Link to comment
Share on other sites

Ima li tko scan?

U Zadru je prodana jedna crvena za 6000 kn. Boja matirala, ali ispod haube je sve serijski i sve funkcionira! Nadam se da je novi vlasnik neće zgazit.

Tko je prodan?

R5 Turbo o kojem je rijec u ovom topicu ili R5 GTT???????????????????

Link to comment
Share on other sites

Tko je prodan?

R5 Turbo o kojem je rijec u ovom topicu ili R5 GTT???????????????????

R5 GTT, prednji pogon... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Vidim slicna situacija te priblizila Renaultu kao i mene jer i ja sam kao dijete bio ocaran jednim crnim Renaultom 5 GT Turbo koji je bio nov kupljen potpuno serijski i kojeg sam svako dan na putu do skole gledao.Eto 20 godina poslije vozim naftaricu od Renaulta :bigl: , a uskoro i Turbo (benzinski naravno :) ) od Renaulta...vidis kako se covjek vec u mladosti formira i usmjeri. :laugh:

Kod mene je ista stvar, jos davne '89-'91 jedna crna GTT se vozila po Brodu i to ju je posjedovala jedna gospodja od 40-ak godina :bigl: , kao klinac mi je taj auto stvarno bio zakon i jos sam svaki dan prolazio 3-4 puta tom ulicom, jednostavno sam bio osudjen na R5..... '89. stari kupuje R5 GTS novi, '95 ja svoj prvi R5 TR i '97 svoj drugi R5 TR s kojim prijedjoh 260.000 km.....jednostavno najbolji auto na svijetu :klap: malo je falilo da na avataru bude GTT, ali eto ozenio se, a zena hoce klimu u autu :fucka: glas razuma me usmjerio na Clio

:klap:

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je ista stvar, jos davne '89-'91 jedna crna GTT se vozila po Brodu i to ju je posjedovala jedna gospodja od 40-ak godina :bigl: , kao klinac mi je taj auto stvarno bio zakon i jos sam svaki dan prolazio 3-4 puta tom ulicom, jednostavno sam bio osudjen na R5..... '89. stari kupuje R5 GTS novi, '95 ja svoj prvi R5 TR i '97 svoj drugi R5 TR s kojim prijedjoh 260.000 km.....jednostavno najbolji auto na svijetu :klap: malo je falilo da na avataru bude GTT, ali eto ozenio se, a zena hoce klimu u autu :fucka: glas razuma me usmjerio na Clio

:klap:

Eh,nisi se trebao

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je ista stvar, jos davne '89-'91 jedna crna GTT se vozila po Brodu i to ju je posjedovala jedna gospodja od 40-ak godina :bigl: , kao klinac mi je taj auto stvarno bio zakon i jos sam svaki dan prolazio 3-4 puta tom ulicom, jednostavno sam bio osudjen na R5..... '89. stari kupuje R5 GTS novi, '95 ja svoj prvi R5 TR i '97 svoj drugi R5 TR s kojim prijedjoh 260.000 km.....jednostavno najbolji auto na svijetu :klap: malo je falilo da na avataru bude GTT, ali eto ozenio se, a zena hoce klimu u autu :fucka: glas razuma me usmjerio na Clio

:klap:

Mislis na Renault 5 GT Turbo crni sto je stajao na krizanju Gupceve i Zrinske? ;)

Link to comment
Share on other sites

Mislis na Renault 5 GT Turbo crni sto je stajao na krizanju Gupceve i Zrinske? ;)

Daaaa! TAj! :oo: Haudujunou taj kar? :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je ista stvar, jos davne '89-'91 jedna crna GTT se vozila po Brodu i to ju je posjedovala jedna gospodja od 40-ak godina :bigl: , kao klinac mi je taj auto stvarno bio zakon i jos sam svaki dan prolazio 3-4 puta tom ulicom, jednostavno sam bio osudjen na R5..... '89. stari kupuje R5 GTS novi, '95 ja svoj prvi R5 TR i '97 svoj drugi R5 TR s kojim prijedjoh 260.000 km.....jednostavno najbolji auto na svijetu :klap: malo je falilo da na avataru bude GTT, ali eto ozenio se, a zena hoce klimu u autu :fucka: glas razuma me usmjerio na Clio

:klap:

To je bila zadnja petica 90-tih godina koja nije bila razbijana, a toj

Link to comment
Share on other sites

To je bila zadnja petica 90-tih godina koja nije bila razbijana

Ima jos jedna.Kako si ju mogao smo zaboravit :??:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ima li tko scan?

U Zadru je prodana jedna crvena za 6000 kn. Boja matirala, ali ispod haube je sve serijski i sve funkcionira! Nadam se da je novi vlasnik neće zgazit.

JA SAM KUPIA 5GTT CRVENU IZ ZADRA I NIJE KO

Link to comment
Share on other sites

2 sime5gtt ajd iskljuci caps lock.....

bas mi je drago sto je dosla u prave ruke ..neke slike mozda malo da nabacas

Link to comment
Share on other sites

JA SAM KUPIA 5GTT CRVENU IZ ZADRA I NIJE KO
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.