Jump to content

Clio Sport - Built For Speed


Fredy

Recommended Posts

ma sitnice ali opet, prednja sport maska, stavljena je kao sto imaju clijaci 1,2 izgleda tako da "ne izgleda"...

rupice se na blarobranu od perača, al to su sitnice sada, nisam se zagledao, ali mislim da je to fino složeno.

ova je jeftinija zato je i gore, on nije lik kojega bi to smetalo. Al zato je dobar limar, mehanicar pa nesumnjam da je taj dio dobro odradjen.

Decko vozi brdo i slaloma pa mozda vidite auto na nekom slalomu.

2 K9K - ne vracam se nazad na ovaj auto, ta faza je iza mene. Nesto drugo u svakom slucaju, sad znam vise nego prije 3,5 godine kada sam krenuo sa cliom.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Decko vozi brdo i slaloma pa mozda vidite auto na nekom slalomu.

Kaže kolega da se sa autom treniralo na Skradinu. Dobro je, neka se ganja.:)

Link to comment
Share on other sites

Jučer sam po ko zna koji put još jednom prevrtio cijeli topic i baš mi je drago da je auto i dalje na cesti! :)

Link to comment
Share on other sites

ova je jeftinija zato je i gore, on nije lik kojega bi to smetalo. Al zato je dobar limar, mehanicar pa nesumnjam da je taj dio dobro odradjen.

Decko vozi brdo i slaloma pa mozda vidite auto na nekom slalomu.

2 K9K - ne vracam se nazad na ovaj auto, ta faza je iza mene. Nesto drugo u svakom slucaju, sad znam vise nego prije 3,5 godine kada sam krenuo sa cliom.

A kaj to?

Link to comment
Share on other sites

A kaj to?

Neki RWD sa trkačim genima

N3 - hvala, drago mi je da je topic i dalje zanimljiv i da pruža info ljudim koji imaju slične interese :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Evo pročitao topic od početka,i mogu reć,da je Clio na kraju svog vijeka bio prava jurilica,i da je punio drugu kao VTi,šta nije bila odlika ni jednog RS-a.

Strašno je kako brzo nabere 3-ću i 4-tu. Fredy mislim,da ti je vrijeme da uzmeš polovnu 182-ojku,kad već imaš ovoliko iskustva i znanja sa ovim. 182+ITB,e to

bi bila kombinacija :D :D

Link to comment
Share on other sites

ništa ne puni kao v-tec ili VTi,,,,,,,,,,,,, :hail:

:lool: :lool: :lool::rotfl: :rotfl: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Evo pročitao topic od početka,i mogu reć,da je Clio na kraju svog vijeka bio prava jurilica,i da je punio drugu kao VTi,šta nije bila odlika ni jednog RS-a.

Strašno je kako brzo nabere 3-ću i 4-tu. Fredy mislim,da ti je vrijeme da uzmeš polovnu 182-ojku,kad već imaš ovoliko iskustva i znanja sa ovim. 182+ITB,e to

bi bila kombinacija :D :D

Nešto polovno od clia II RS ide jedino u ovakvoj centralno grijanje varijanti

post-1293-097493300 1286374498_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ništa ne puni kao v-tec ili VTi,,,,,,,,,,,,, :hail:

Hehehe...još se nije napravilo tako nešto...

Link to comment
Share on other sites

Kad si vec okacio sliku, ovog vikenda ce imati svoju trkacu premijeru u Dubrovniku :)

:cool::dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Auto je opet promjenio vlasnika i sada je na ZG45 nešto ED regama. Vidio ga neki dan na velikogoričkoj

Link to comment
Share on other sites

priznaj da ti nije svejedno kada ga vidis...

Normalno da mi nije svejedno. Vozio sam se u njemu prije par mjeseci ali meni nije više to taj auto ;)

2 gtt - valjda ga je novi gazda lakirao, hvala na info :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.