Jump to content

Oi!


ABAS1

Recommended Posts

Pozdrav ljudi...

Josip,Knin 26 godina.Imao r5 alpinu turbo i r5 gt turbo 1989.godinu

Eto,stara mi sd vozio Clia 2002.g Sta reci jos osim da obozavam turbake,ali ni 6 cilindara mi nije strano.

Dosad sam imao r5 alpinu turbo, pa gt turbo, uno 1.4 t.i.e., pa dva punta gt, calibru turbo,2 kom golf III vr6,audi 100 2.8 v6, kocku 325i,bravo HGT sad GTV v6 tb, eh da, i una fire-a :tup:

Usput,na alpini krepao motor,a gt turba prevrnija na krov. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

welcomerkfnr6.png

a gdje si čuo za ovaj forum?

:hey:

Ima me na raznim forumima pa sam na internetu potrazio Renaultov. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav kolega! :hey:

....vidin, navoza si se ti auta, a? :zubo:

Link to comment
Share on other sites

:serv: čovik !

Pozdrav ćovik :serv: Koliko vidim si iz Zd,e pa oba Vr6 sam doveza iz zd,a i proda sam punta gt tamo...

Pozdrav kolega! :hey:

....vidin, navoza si se ti auta, a? :zubo:

A jesam brate,sta cu kad volim,a posto si ti iz Vodica,vjerovatno tnas za Gasperova Juru,e njemu sam proda Gt turba sta sam ga okrenija na krov...A i u Sibenik sam proda Punta gt nedavno.

Pozdrav i svoj ostaloj ekipi.Nego,sad imam i jedno pitanje,sta da uzmem iduće? R5 gt turbo pa ga nabrijat do bola, Clio williams ili 1.8 16v pa ga malo usminkati,ili clio sport 2.0 2000.godinu... Totalno sam u nedoumici.Ali cim prodam alfu,vrlo vjerovatno je da ce opet renault u moje ruke...

Edited by ABAS1
Link to comment
Share on other sites

A jesam brate,sta cu kad volim,a posto si ti iz Vodica,vjerovatno znas za Gasperova Juru,e njemu sam proda Gt turba sta sam ga okrenija na krov...A i u Sibenik sam proda Punta gt nedavno.

Je, je....Jure vozi naveliko....a Punto GT je kod prijatelja mi Damira, vozit će SR ove godine ali ne baš neki opaki rezultat, samo je malo dignuta auto! Mislim da nije iša puno ispod 15 na Tazzo.

A u Kninu same kocke, bar kad san ja bija u vojsci tamo.

Link to comment
Share on other sites

Je, je....Jure vozi naveliko....a Punto GT je kod prijatelja mi Damira, vozit će SR ove godine ali ne baš neki opaki rezultat, samo je malo dignuta auto! Mislim da nije iša puno ispod 15 na Tazzo.

A u Kninu same kocke, bar kad san ja bija u vojsci tamo.

A u Kninu se ljudi pale na BMW-ov znak,sta ces.Aj drago mi je za Damira,nadam se da ga punto sluzi kao i mene,nego reci ti meni kako ide ta tvoja pila? :hail:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.