Jump to content

Rally Delta 2007. 25.-26. 05. 2007.


jan69

Recommended Posts

Evo za par dana kreće nova Delta rally u okolici ZG. Prvi put se boduje za evropsko prvenstvo i lista prijava je dosta impresivna. http://www.croatiarally.com/delta07-lista_prijava.pdf

Imamo i člana kluba koji učestvuje...Hans!!!! u fabiji.

Ja dolazim zbog svoje drage koja čita u c2 startni br. 50

Neznam još da li ću dolazit oba dva dana ili samo jedan. Zanima me da li je moguće da se negdje organizirano pojavimo uz stazu i popratimo ovih 110 bolida na stazi.

Ima li koja dobra duša da mi da mo

Edited by jan69
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jan69

    13

  • Fredy

    8

  • hans

    5

  • CLIO 1.2

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja se s ostalom ekipom nalazim u pol 6 u zg, na ini.... i onda laganini prema jaski.... koje ceste te muče? za prenočit ću se raspitat ;)

Link to comment
Share on other sites

Preporučam lokaciju nekih 500-tinjak metara od starta BI Okić na nizbrdici sa hupserima,biće auta u zraku,he,he...

Link to comment
Share on other sites

Preporučam lokaciju nekih 500-tinjak metara od starta BI Okić na nizbrdici sa hupserima,biće auta u zraku,he,he...

Polako debeli nemoj nam prepolovit fabiu.Nadam se da ćemo te dočekat na kotačima svaki put.

Link to comment
Share on other sites

hans, sretno!!

btw koji si startni broj? :)

Je li 66?

Postoji li mogućnost da se pogledaju i Okić i Plešivica nekim sporednim cesticama?

Isto tako Laz i Samci?

Hans sretno, normalno i tvom suvozaču!!! Nadam se da ste to dobro popisali iako ste doma.

Link to comment
Share on other sites

STartni br. 66 smo.

Neću je prepoloviti,budem pazio,he,he,ipak mi je u cilju paziti auto ui u jednom komadu se provesti kroz ciljnu rampu.

Sporedni putevi...ima koliko hoćeš,posebno u petak na području BI Okić i Plešivica.Ne bih ti znao napamet ništa preporučiti jer nisam ni ja tamo svakodnevni prolaznik da znam napamet.Kartu u ruke i malo prošvrljati.

Link to comment
Share on other sites

SRETNO HANS!!!!!!!! doci cemo te gledat na startu i cet. i petak dolazimo, a onda u sub i ned. nazalost ne.. PUNO SRECE JOS JEDNOM!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ja se s ostalom ekipom nalazim u pol 6 u zg, na ini.... i onda laganini prema jaski....

takodjer....

vidimo se tamo :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Danas od 17-20 h na Z.velesajmu pavilijon 15 plombiranje svih turbo-auta i onih sa liste FIA B priority,znači prilika svima da vide najbolje pile sve na hrpi....(dolazim i ja sa čađavkom).

Link to comment
Share on other sites

Sretno Hans i Medić! Samo završite rally bez problema ( da se mehaničari ne naljute naravno :bigl: ) i to če biti uspjeh sam po sebi. To je za petoljetka za ovu godinu, a za sljedeću ima da vozite renola :bigl:

2 svima - ja bih išao al nemam pojma gdje je dobro mjesto za gledati i kako do tog mjesta doći. Ak se sprema nekakav kolektivan odlazak ja sam svakako za! Bilo bi OK kad bi dogovorili neko mjesto i vrijeme za polazak a mo

Link to comment
Share on other sites

Danas od 17-20 h na Z.velesajmu pavilijon 15 plombiranje svih turbo-auta i onih sa liste FIA B priority,znači prilika svima da vide najbolje pile sve na hrpi....(dolazim i ja sa čađavkom).

Skoro nisi prošao tehnički radi ludog francuza.Valjda je bio ljut kaj si prodao clio voziš megane f1 a trkaš se sa škodom dizel.

Hans je jedva prošao teh.pregled radi nekog francuza iz FIE.

Link to comment
Share on other sites

Sretno na delti i vidimo se (barem na Bandeku :zubo: )

Bacite pogled na policijsku posadu. Suvozač mi je dobar prijatelj

Edited by petak
Link to comment
Share on other sites

Danas na tehn. pregledu u paviljonu 15 ZV

post-1293-1179950013_thumb.jpg

koliko "stručnjaka" treba da provjeri auto? :laugh: ( u jednom trenutku bilo ih je 7...)

post-1293-1179950104_thumb.jpg

ak bude suho ovaj auto bi trebao raditi dar - mar

post-1293-1179950145_thumb.jpg

Svekoliko RKH pučanstvo a i šire to je auto za kojeg se navija, auto koji

Link to comment
Share on other sites

Moji idu sutra ujutro na tehnički. U petak sam na Okiću negdje pa bi se mogli negdje nać, tko bude išao gledat u petak.

Kakva je vremenska prognoza za petak i subotu?

Galić navodno po starom, nije niti popisao stazu!!!

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.