Jump to content

Pozz!


Guest storia

Recommended Posts

Guest storia

Pero, 27, iz Dubrovnika

Clio 2 storia 1.2 16v, 2006.

za ovo saznao preko guugla :bigl:

Pred par mjeseci sam vidio jednog modusa s naljepnicom na zadnjem staklu nekog fan kluba, pa se sjetio toga, proguglao i nasao ovaj link:p Ne znam da li je to taj kojeg sam vidio na onom modusu :bigl:

treba jos nesto? :plazi:

Edited by storia
Link to comment
Share on other sites

Dobrodosao!

Moj modus ima nalju, a gotovo sam siguran da sam tvoju storiu vidio parkiranu na lapadu.

Link to comment
Share on other sites

Guest storia

Dobrodosao!

Moj modus ima nalju, a gotovo sam siguran da sam tvoju storiu vidio parkiranu na lapadu.

hmmm... ima li jos netko iz dubrovnika na forumu s modusom i naljom? :roll: Jer mi se cini da je taj bio druge boje, al nisam siguran...

moguce da si vidio moga, al ko zna, ima ih vise... znam za jos 2 ista kao moj i nekoliko onih s 1.2 motorom. Jedan od ta 2 je totalno izudaran, sa svih strana :bigl:

btw... ako sam tebe vidio, onda je to bilo na potezu Dubac-Brgat. Vozio sam se iza tebe do brgata sigurno, a dalje se ne sjecam, jesam li te prestigo ili si ti negdje skrenuo, a mozda sam i ja skrenuo na brgat...

Edited by storia
Link to comment
Share on other sites

Dobrodošo Pero :hura: ! Mo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.