Jump to content

Hello


Guest Erik

Recommended Posts

Guest Erik

Pozdrav svima od (mozda) buduceg Renaultovca.

Naisao sam na ovaj forum posve slucajno, preko Googlea, a razlog zasto se uclanjujem je da cujem iskustva, dojmove i savjete od ljudi koji voze Renault svakako duze od mene. :)

Planiram kupiti Clio III 1.6 benzinca, ali moram priznati da mi je dosta ljudi pomalo uplasilo da je Renault nepouzdan (osobito njegov 1.5 dCi 105KS), pa me zanima kakva su iskustva? Cuo sam i da su ljudi prije imali strasnih problema sa Clijima koji se sastavljaju u Dezeli (tipa da nakon 1000 km ne zeli ubaciti u trecu brzinu, pa problemi sa motorom, uglavnom horor price), tako da me sve to ponukalo da se javim ovdje i cujem sto vi kazete.

Inace sam 26 godina star, radim kao programer u jednoj informatickoj firmi u Zagrebu, vozio sam dosta cesto Clio II 1.5 dCi od frenda i odusevio me kao auto (dvometras sam, ali sam se osjecao solidno vozeci taj auto, mozda su jedino papucice bile premale za moje grobove br. 48).

Eto, toliko za sada od mene, jedva cekam da cujem vasa iskustva jer bih rado kupio malisana tijekom ovog popusta.

Cujemo se

Link to comment
Share on other sites

welcomerkfyq4.png

Nadam se da ćeš, nakon što ti modovi odobre pristup, pronaći ono što te interesira...

bye.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Erik

welcomerkfyq4.png

Nadam se da ćeš, nakon što ti modovi odobre pristup, pronaći ono što te interesira...

bye.gif

Thx, i ja takodjer.

Link to comment
Share on other sites

:servus: dobrodošao
Link to comment
Share on other sites

:servus:

ah za br. 48 mislim da bi ti se i na RAM srt 10 cinilo da su papuchice male, BTW i meni se cine male a imam br 46 :hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.