Jump to content

stigle felge


Guest poligno

Recommended Posts

Guest poligno

eto i tog dana da sam stavio felge na auto. vozio sam ih u autu tjedan dana jer nisam naso vremena da se zaletim do vulkanizera. sad ce i slike...

post-1934-1179900967_thumb.jpg

Edited by poligno
Link to comment
Share on other sites

Kao što jednom davno rekoh, odličan auto, na odličnim felgama.

Stari, svaka čast. :hail:

Link to comment
Share on other sites

Guest poligno

felge su borbet 7x17. po komadu 155 eura. gumu necu rec koju sam stavio :) da me neko ne saceka palicom iza ugla :tup:

sve skupa sa montazom, balansiranjem, centriranjem trapa nesto preko 1100 eura. gume su 225 45 17.

jos jedna fotka:

Link to comment
Share on other sites

felge su borbet 7x17. po komadu 155 eura. gumu necu rec koju sam stavio :) da me neko ne saceka palicom iza ugla :tup:

sve skupa sa montazom, balansiranjem, centriranjem trapa nesto preko 1100 eura. gume su 225 45 17.

jos jedna fotka:

Hm, doznat ćemo mi koje su to gume na njemu i bez palice. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

@ laguna V6: koji pritisak imas u gumama?

najmanje 2.5 kada juris.....

inace ako si po gradu i losoj cesti moze 0.1 manje, ali hebiga ove felge ce ti ubiti ovjes na losoj cesti....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.