Jump to content

Bungee jumping - šibenski most


Fredy

Recommended Posts

samo pravi muskarci imaju preko 100kg i samo takvi skacu... :klap: :klap: :klap::hey:

Ja još nemam stojadina....ali obzirom koliko puno jedem a malo je*em pretpostavljam da bi moga uskoro u klub 100+ :zubo:

Onda mogu i ja s vama na banđi....? :hura:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fredy

    30

  • Zorro

    9

  • niko

    9

  • K9K

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja još nemam stojadina....ali obzirom koliko puno jedem a malo je*em pretpostavljam da bi moga uskoro u klub 100+ :zubo:

Onda mogu i ja s vama na banđi....? :hura:

ako se budes pridrzava ovoga ''puno jedem a malo je*bem'' brzo ces u klub 100+ :lool: :lool: :lool:

brzo cemo se onda viditi na banđiju! :hura: :hura:

Link to comment
Share on other sites

Ja još nemam stojadina....ali obzirom koliko puno jedem a malo je*em pretpostavljam da bi moga uskoro u klub 100+ :zubo:

jos se i hvali :lool:

ja se sa svojih 70-tak mogu nekom ko privjesak presvercat :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Ništa se vi nebojte.

Te sajle, karabineri, oprema i ostale đinđe minđe su van projektiran de bi izdr

Link to comment
Share on other sites

ako se budes pridrzava ovoga ''puno jedem a malo je*bem'' brzo ces u klub 100+ :lool: :lool: :lool:

brzo cemo se onda viditi na banđiju! :hura: :hura:

niko to najbolje zna :lool:

Link to comment
Share on other sites

niko to najbolje zna :lool:

samo sam tebe ceka ''mrsavi'' :mad::plazi: :plazi:

vidimo se na mostu :plazi:

Edited by niko
Link to comment
Share on other sites

samo sam tebe ceka ''mrsavi'' :mad::plazi: :plazi:

vidimo se na mostu :plazi:

Vidimo se...

čiji je auto najte
Link to comment
Share on other sites

Guest Polyanna
Računajte na mene, pogotovo ako to bude između 11. i 18. 08. jer sam u to vrijeme blizu Zadra pa bi skočio do
Link to comment
Share on other sites

Prika mi je bio prvi koji je skocio s mosta prije nekih 5-6 godina i njemu je bilo super. Cimer mi je skocio koju godinu poslije i kaze da mu je radila guza ko meduza ali je bio ludilo osjecaj. Ja cu skocit, samo neka uhvatim priliku. Nije mi bas usput Sibenik, iako sam tamo 7.7., samo sto idem na svadbu, a ne ne masazu misica i kostiju :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam, slušaj sad ovo.

Dečki, ne mogu s vama jer sam se usro, sorry. :frown:

ili je

Link to comment
Share on other sites

Guest Polyanna

Znate kaj?

Bungee je bezveze :fucka:

Ja sam jucer visila na vrhu tresnje, drzala se s jednom rukom, a s drugom brala dok je vani puhao vjetar i vitlao me na sve strane...i jos je besplatno.... :lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Yap... što je bungee jumping prema penjanju i spuštanju sa strmih ljestava danas u Baranji (u pitanju je nedovršeno potkrovlje). Nakon što sam se prizemljila, odlučila sam naručiti majicu "I did it" :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Znate kaj?

Bungee je bezveze :fucka:

Ja sam jucer visila na vrhu tresnje, drzala se s jednom rukom, a s drugom brala dok je vani puhao vjetar i vitlao me na sve strane...i jos je besplatno.... :lool::lool:

:hm: a di je slika?

:lool: :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

Evo da Aki ne ispadne neki seronja, pravi razlog je slomljeno rebro i to drugi puta u godinu dana isto, pa mi je teta doktorica rekla da moram strogo mirovati barem tri mjeseca. :frown:

Ali ako bi mi uzeli

Link to comment
Share on other sites

Evo da Aki ne ispadne neki seronja, pravi razlog je slomljeno rebro i to drugi puta u godinu dana isto, pa mi je teta doktorica rekla da moram strogo mirovati barem tri mjeseca. :frown:

Ali ako bi mi uzeli

Link to comment
Share on other sites

Znate kaj?

Bungee je bezveze :fucka:

Ja sam jucer visila na vrhu tresnje, drzala se s jednom rukom, a s drugom brala dok je vani puhao vjetar i vitlao me na sve strane...i jos je besplatno.... :lool::lool:

da besplatno... jos mores pokupit tresknji kolko oces u padu... sve kaj uspijes prije booom-a mozes zadrzat :zubo:

Link to comment
Share on other sites

da besplatno... jos mores pokupit tresknji kolko oces u padu... sve kaj uspijes prije booom-a mozes zadrzat :zubo:

e pere pere :zubo:

:lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Definitivno dan za pamtiti - 15.08.2007. Sjedimo mi tako ispred apartmana na Viru i ubijamo se od dosade, kad mi odjednom dođe ideja (planiram to već dugo, ;)) da idem skakati bungee, meni moji daj šta si luuud, koji ti je, ti nisi normalan, ja rekoh ko hoće sa mnom mo

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.