Jump to content

Gdje se vidite sa Vašim trenutnim Renaultom?


ZD1400RT

Recommended Posts

Evo jedna anketa čisto da vidimo gdje smo i koliko smo zadovoljni sa našim Renault vozilima.

Br. 1 je za one koji su se iz nekog Razloga razočarali u Renault i rekli nikad više.

Br. 2 je za one koji nisu trenutno zadovoljni sa svojim Renaultom pa planiraju uzeti drugi Renault koji bi više odgovarao njihovim potrebama (npr. veći u svrhu poslovnih putovanja autocestom, veći radi obitelji, udobiji, manje troši, manje se kvari...)

Br. 3 je za one koji su zadovoljni sa svojim Renaultom, ali odnos godišta i kilometra

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ZD1400RT

    6

  • yutasknight

    2

  • darko

    2

  • pere

    2

od mene 4.

nebi brzo zaboravio ovog klia..al mislim da bi jedan sport dosta ubrzo to zaboravljanje :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam jel anketa zamišljena samo za odgovore ili i za komentare....pa nek se obriše ako sam fulao.

Glasovao sam na

Link to comment
Share on other sites

Ja sam i više nego zadovoljan Renaultom kao markom.

Odgovor je negdje između 2. i 3. i 4. i 5. :bigl:

2. - nije mi više potreban veliki automobil jer sada za slu

Link to comment
Share on other sites

i Zadrti - šta da ti sada odgovorim, mo
Link to comment
Share on other sites

eto,ja glasal za no. 4. za sad sam zadovoljan svojim coupeom u tolikoj mjeri da ne znam dal bi ga uopće prodaval jer takav primjerak sigurno ne budem opet pronašel. al misli mi stalno odlete na primjerak 2.0 16v od 150ks. al onda se opet klapnem po prstima,tko bude to napajal,nem više našel dobar,rega je veća..al sutra se zbudim,luuuudd pa opet sve ispočetka. :)

Link to comment
Share on other sites

nisam miran dok ne zajašem rs-a, a bit će kad tad :)
I mene narajcavaju po ovome forumu, ali (ne)srečom financijska situacija mi ne dozvoljava za sada!4_2_201.gif
Link to comment
Share on other sites

Ne nalazim se u anketi jer su odgovori koji podrazumijevaju zadovoljstvo nekako usmjereni samo na polovne aute, a ja se nadam ići na nove pa sam glasao za ostalo; unatoč svim shitovima koje su mi Renaulti priredili zadovoljan sam (presudan je odnos cijene, opreme, snage i u

Link to comment
Share on other sites

Guest beck`s

Br. 4

uz sve nedostatke koji su me tjerali da psujem, vicem, lupam vratima, tucem nogom po felgama, pljucam po podu, govorim mu svakakve prostote, da ce ic u prvo rezaliste, mamu, tatu, sve koji imaju neke veze s njim.. mislim da ga volim!

Edited by beck`s
Link to comment
Share on other sites

Glasao za broj 3...uglavnom sam zadovoljan, a mjenjam prvenstveno zbog (ne)funkcionalnosti posto sada imam dijete, a Megane sa 3V bas nije najsretnije rjesenje tako da je zahvaljujuci akciji 2% PDV-a pala odluka na novi Scenic koji ce u potpunosti zadovoljiti obiteljske potrebe.

Inace da smo s djetetom jos malo pricekali nebi sigurno jos prodavao Megane barem 2 godine. :)

Link to comment
Share on other sites

S Modusom sam zadovoljan. Ima par sitnica, ali koji auto nema? Ima i garancija pa nemam brigu, osim izgubljenog vremena.

Zaokru

Link to comment
Share on other sites

Glasovao za opciju br6.

Auto mi je ionako već dovoljno star da za njega nemogu ništa dobiti.

Kad nešto novo ode na njemu samo se lagano nasmijen i procjenim kad to nešto mogu popravit (sreća da u zadnje vrime nama skupljih kvarova)

Nadan se da ću u skoro vrijeme biti u mogučnosti kupiti novog Renaulta, a ovaj će mi biti "igračka" za subotnja, popodnevna dru

Link to comment
Share on other sites

odg pod brojem 3 ....definitvno mi treba neki noviji auto koji ce mi biti pouzdaniji i sigurniji od ovoga s vise opreme....i vise komfora...a i jaci motorom...sad sam se malo zaneso :roll: ....iskreno ako cemo nisam uopce puno toga ocekivao od svog sadasnjeg auta al me ugodo iznenadio tako da sam i vise nego zadovoljan al noviji=bolji od ovoga

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zadovoljan sam mi fali jedno 60 ks :fucka: nadam se da ce uskoro pasti zamjena.

Link to comment
Share on other sites

Prezadovoljan svojim autom. Sve greške koje su bile na njemu su uzrok moje gluposti. U dogledno vrijeme ipak ide zamjena za...pogodite, Lagunu karavan, jer je ova premala. Kako premala? Jednostavno u nju treba sjesti supruga, ja, pas i dijete (sad 4 godine). Ni u kakvoj kombinaciji (a jedini je preduvijet da ja vozim), ne stanemo u ovu Lagunu. Stoga karavan, pas iza sa zaštitnom mre

Link to comment
Share on other sites

Ovo mi je četvrti Renault, i sa svakim sam bio zadovoljan. :toranj:

Link to comment
Share on other sites

Prezadovoljan svojim autom. Sve greške koje su bile na njemu su uzrok moje gluposti. U dogledno vrijeme ipak ide zamjena za...pogodite, Lagunu karavan, jer je ova premala. Kako premala? Jednostavno u nju treba sjesti supruga, ja, pas i dijete (sad 4 godine). Ni u kakvoj kombinaciji (a jedini je preduvijet da ja vozim), ne stanemo u ovu Lagunu. Stoga karavan, pas iza sa zaštitnom mre
Link to comment
Share on other sites

izbaci zenu i imat ces dosta mjesta

Da izbacim sponzora? Jesi ti lud? :lool::lool::lool::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.