Jump to content

Clio sport


Guest coupe 21

Recommended Posts

čak je negdje već i bila tema o tom autu, rekao je hans da je auto bio toliko puta skršen i krpan da boli glava...

Potpuno si u pravu. Nekoliko pute je bio .ebeno skršen, a još da znaš koliko je puta bio onako malo...

Link to comment
Share on other sites

sto ne pogledas sporta od 2000 SP-a?

A meni isto nije jasno. Tamo gledati neke aute koji su imali 2-3 totalke, sa nekim spolovilom na haubi i slično. A u Zadru se prodaje phase2 u jaaako dobrom stanju za 9000€ serijski ili za 9500€ sa dosta dobrim stvarima na autu (Koni, Eibach, BMC, SS....)

Link to comment
Share on other sites

A meni isto nije jasno. Tamo gledati neke aute koji su imali 2-3 totalke, sa nekim spolovilom na haubi i slično. A u Zadru se prodaje phase2 u jaaako dobrom stanju za 9000€ serijski ili za 9500€ sa dosta dobrim stvarima na autu (Koni, Eibach, BMC, SS....)

mo

Link to comment
Share on other sites

ne mozes usporediti phI i phII :fucka:

unutrasnjost phI je po meni katastrofa :roll:

ja sam isto mogao kupiti sport phI za 7k€ ali nisam nego sam kupio phII za 11.500€ i nije mi zao ni centa ;)

ja ih samo cjenovno uspoređujem, a da ih idem baš uspoređivat, take a look @ avatar pa zaključi šta je moj izbor :plazi:

Link to comment
Share on other sites

ne mozes usporediti phI i phII :fucka:

unutrasnjost phI je po meni katastrofa :roll:

ja sam isto mogao kupiti sport phI za 7k€ ali nisam nego sam kupio phII za 11.500€ i nije mi zao ni centa ;)

dobro o ukusima se sad nemoze raspravljati.... ali činjenica je, da je u phI unutrašnjost ko da su se djeca igrala.... :zubo:

ali meni je to bas sexi :laugh:

phaseI je pravi šport, a ova dvojka s aut. klimom, xenonima i ostalim điđama... šminka :plazi:

Link to comment
Share on other sites

dobro o ukusima se sad nemoze raspravljati.... ali činjenica je, da je u phI unutrašnjost ko da su se djeca igrala.... :zubo:

ali meni je to bas sexi :laugh:

phaseI je pravi šport, a ova dvojka s aut. klimom, xenonima i ostalim điđama... šminka :plazi:

dobro si rekao ''ko da su se djeca igrala'' :laugh: :laugh:

samo je pitanje vremena kad ces ti staviti xenon i ostale điđe... :plazi:

:lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

Guest coupe 21

Ma nemam love za phII malo be banke ubijaju nikako da se izvučem, upravo sam se vratio s razgledavanja sporta o kojem sam pričao i razočaran sam, tako mi je auto dobro izgledao prvi put da kad sam otišao drugi put malo bistrije glave sku

Link to comment
Share on other sites

Ma nemam love za phII malo be banke ubijaju nikako da se izvučem, upravo sam se vratio s razgledavanja sporta o kojem sam pričao i razočaran sam, tako mi je auto dobro izgledao prvi put da kad sam otišao drugi put malo bistrije glave sku
Link to comment
Share on other sites

Guest coupe 21
i na sebi ima one fancy šmensy nalje :plazi:

Nema na sebi ništa auto je stock ništa nije dodatno rađeno.

Link to comment
Share on other sites

Nema na sebi ništa auto je stock ništa nije dodatno rađeno.

onda je lik skinuo nalje, a vjerojatno i folije sa stakla :zubo:

Link to comment
Share on other sites

2 ispuha pozadi, odnosno 2 nastavka (ne?to sli?no ko 182 samo ?ire)?

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.