Jump to content

Zdravo


Guest Nemanja

Recommended Posts

Guest Nemanja

Zovem se Nemanja a posecujem vas iz Novog Sada. Trenutno ne vozim renoa nego samaru 19 god. staru. Ali treba da stigne:

Megane ii extreme sa rokom isporuke 01.07.2007. (Dal' Slovenac ili Turcin?)

Gogle je majka pretrage, tako sam nabasao na vas.

Link to comment
Share on other sites

Hvala puno svima a spec. adminima :bigl: :bigl:

:klap: :klap:

Nemas pojma koliko si u pravu

O imam, imam, vjeruj mi.............. :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao komšija! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Zovem se Nemanja a posecujem vas iz Novog Sada. Trenutno ne vozim renoa nego samaru 19 god. staru. Ali treba da stigne:

Megane ii extreme sa rokom isporuke 01.07.2007. (Dal' Slovenac ili Turcin?)

Gogle je majka pretrage, tako sam nabasao na vas.

Kao prvo dobrodosao! :hey:

Cestitke na autu, a slovenac nema sanse da ti bude jer se Megane nikada nije proizvodio u SLO, a turcin bi mogao biti ako si narucio Sedan ili Grandtour.

Sto se tice zena, misljenja sam da u svakom gradu ima lijepih zena u sto sam se i uvjerio gdje god sam bio na svijetu pa tako i u Novom Sadu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao komšija! :hey:

Vas dvojica bi mogli napraviti neki mini meeting na Jugopetrolu ili kako li vam se vec zovu pumpe. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao! :klap:

Mo

Link to comment
Share on other sites

Vas dvojica bi mogli napraviti neki mini meeting na Jugopetrolu ili kako li vam se vec zovu pumpe. :bigl:

Nemoj da z...š! Dolazimo mi kod vas na OMV!

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemanja
Vas dvojica bi mogli napraviti neki mini meeting na Jugopetrolu ili kako li vam se vec zovu pumpe. :bigl:

:frown:

Necemo na JP ima i boljih i blizih mesta npr MISELUK :plazi:

Mini meeting nije u modi tako da se osecate pozvani kad budemo pravili nesto! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Nemanja, ne mogu da ti pošaljem PM. Idi na "My controls" pa na "Board settings" i vidi šta ti stoji pod "Disable your personal messenger". Treba da ti bude NO ako hoćeš da primaš PM-ove!

Edit: Imaš moj telefon pa mi se javi ako hoćeš da idemo za Osijek ti, Vookela i ja sledeću subotu! Mi idemo sigurno a voleli bi da nam se i ti pridru

Edited by Exception
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.