Jump to content

Pozdrav Ljudi


Guest Silver Surfer

Recommended Posts

Guest Silver Surfer

Pozdrav svima, vozim clio II 1.6 16v, zovem se Dra?en Ivezi?, i velika mi je ?elja jednog skorijeg dana pre?i na Clia Sport, pa eto me ovdje da u?im od najboljih!!! E da i za klub sam saznao jer sam s Jaruna, pa sam ?esto znao viditi puno sre?enih Clia sa naljepnicama od kluba!

Edited by Silver Surfer
Link to comment
Share on other sites

Dobro nam došao! :hey:

Ja za malo da kupim sporta, al mi sve novčanice bile u krupnim apoenima! :lool:

Link to comment
Share on other sites

Čovik... :serv:

Imaš pristup postanja u cijelom forumu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Silver Surfer

Pozdrav svima ekipo, da i stripofil sam, ali sam opsjednut sa Silver Surferom i super junacima :D

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima ekipo, da i stripofil sam, ali sam opsjednut sa Silver Surferom i super junacima :D

Ja sam vec mislio da si windsurfer koji je jednom slučajno zalutao u more comics :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav :hey:

Silver Surfer veliš, jedan dečko kojeg znam sada crta Silver Surfer-a za Marvel, zove se Esad Ribić ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.