Jump to content

Ej


zeko

Recommended Posts

Bojim se da neće ići :nene: . Pročitaj pravila :rtfm: , lijepo pokucaj na vrata i probaj ponovno ako

Link to comment
Share on other sites

A i već imamo neke zečeve tu (Hrci) pa ništa od tebe ako se ne predstaviš kako treba i dvaput pročitaš pravila ponašanja na forumima :evil:

Link to comment
Share on other sites

ha ha ha koje predstavljanje!!! ovo je u zadnje vrijeme jedno od jačih

fffffgfhhfhf ...i tebi zeko :lool:

Link to comment
Share on other sites

Zovem se zeljko, imam brata na forumu, pod nikom Ivan. Vozio sam prije renault clio 1.6 16v phase III, bio clan foruma. Pa sam imo nazalost totalku s cliom. Poslije toga sam kupio citroena C2 VTS, njega sam vozio 9. mjeseci. Nisam bio zadovoljan bas autom, odlucio sam ga prodat i kupit Renault. Iso sam s ciljem kupit megane R26 da imam identican auto ko brat, al zbog financijskih stvari odluka je pala na Renault Clio Sport 197. Uzo sam svijetlo plavu boju s bijelim trakama, od dodatne opreme xenon svjetla koja prate cestu. Auto dolazi 4.7. 2007. Ja se nadam da cu biti zadovoljan s autom, kao sto sam bio zadovoljan s bivsim cliom. Za forum znam od kad postoji. Pozdravljam sve one koji me znaju i one koji me neznaju. Nadam se ugodnom druzenju. Ako ima koga kome sam prije stao na zivac, zelim se ispricat svima koje sam uvrijedio. Ak vas kaj zanima pitajte. Citroena sam prodo jel: ima mali gepek, nesiguran je, spor pri radu klime. Dok te probleme s cliom nisam imo.

Ispricavam se za ovo gore. Al nisam mogo opce postat, pa sam otipko nekaj bezveze i kliko submint post.

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

E sad je već bolje....još samo malo popravi neke stvari u profilu (auto....Clio....koji....) i bit će sve ok. :bigl:

Pozdrav! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Kad cu imat pregled na ostatak foruma, hvala!!

Uskoro....čim ti netko od modova da full pristup....ja ne mogu, al bude netko.... ;)

Link to comment
Share on other sites

:welcome: back. Ako si već bio na forumu onda si mogao i očekivati ovakvu reakciju na ffffffffghhahhfg predstavljanje :laugh:
Link to comment
Share on other sites

Hvala na dobrodoslici. Hehhehe.

Inace ovo je po meni najbolji forum.... Nema svade, vrijedanja.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.