Jump to content

Pozdrav svima...


Guest loodi

Recommended Posts

Guest loodi

Pozdrav...

Zovem se Saša... iz BiH sam, Zenica..

Ne posjedujem renaulta.. a razlog mog registrovanja ovdje je tad da sam u procesu potrage za novim vozilom, a Clio mi izgleda primamljivo..

Link to comment
Share on other sites

Guest loodi

Hvala svima na dobrodoslici.. sad posto je ovo jedini dio foruma koji vidim pitat cu ovdje:

Zanimaju me sljedeci modeli sta znate o njima:

2001. Clio 1.4 RN (Kilometra

Link to comment
Share on other sites

:welcome:

Dobit ces pristup i mogucnost pisanja u neke od drugih djelova foruma pa ces tamo pitat,

a i dobit korisne odgovore i informacije. Sretno u potrazi i nek ti naleti jedan dobar Clio...

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Guest loodi

ok.. nije problem.. samo ne vidim sta sam to izostavio ? moze joker pitaj publiku :D ?

2. Pri registraciji obavezno je unijeti sve od vas tra�ene podatke. Ime, prezime, mjesto prebivali�ta, model automobila koji vozite, datum i GODINU rođenja, te e-mail adresu.

Link to comment
Share on other sites

ok.. nije problem.. samo ne vidim sta sam to izostavio ? moze joker pitaj publiku :D ?

2. Pri registraciji obavezno je unijeti sve od vas tra?ene podatke. Ime, prezime, mjesto prebivali?ta, model automobila koji vozite, datum i GODINU rođenja, te e-mail adresu.

ovo podvućeno i boldano! ;)

Link to comment
Share on other sites

jeste cjepidlake :) eto done that.. (broj. telefona ti nedam.. zauzet sam :D )

nisam ja sastavljao pravila! ;)

:lool: :lool: nije ni obavezan

evo sad imaš pristup ostatku foruma! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.