Jump to content

vozdrica


Guest Deni_Kinez

Recommended Posts

Guest Deni_Kinez

POzdravljam,

Zovem se Denis, dolazim is USK kantona(bih) i od prije par dana u porodici smo bogatiji za jedno reno megana 1.9 dci 2001...

POsto sam zainteresovan da procitam sto vise o ovom modelum, odlucio sam da te informacije i potrazim na ovom forumu..

toliko i nadam se da ce biti korisno i zanimljivo

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

dobrodosao :hey:

otkud si saznao za forum???

kazes da si iz USK kantona a u profilu ti pise amsterdam :??:

i trebas pricekati neko vriijeme da ti neko od admina odobri pristup...

Link to comment
Share on other sites

Guest Deni_Kinez

Tacnije Roterdam, al sam doskoro zivio u Usk(Kljuc), a tamo je auto i kupljeno(posto mi roditelji dole zive).Posto cu ubrzo na odmor, a zelim i da odvezem to auto na renaultov servis da ga pregledaju, onda sam htio da se informisem sta je to na sta treba da obratim paznju...

Link to comment
Share on other sites

Guest Deni_Kinez

posto sam zaboravio da kazem, za ovaj forum sam saznao sa stranice Vidi auto,i posto sam poslije bezbroj pokusaja upisivanja na forum , procitao da ne mogu sa emailom od hotmaila i slicnih da se registrujem i posto bih proveo jedno dva dana trazeci po papirima email adresu koju sam dobio od provajdera koju ne znam napamet, zamolio sam rodjaka da me registruje preko njegove email adrese...ako je to pogresan nacin pristupa, ja se izvinjavam , ali me je stvarno interesovalo sta ovdje mogu da procitam da bih, vjerovatno, na kraju i potrosio ta dva dana na trazenje maila...

et, iskreno i tacno...

Link to comment
Share on other sites

Ovdje na provjeru mora da se ceka mjesec dana ili????

ma neeee.....sta jos nisi dobio pristup cijelom forumu...

ocito nam admini spavaju..... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Guest Deni_Kinez

Evo, vec imam i jedan konkretan problem da upitam kad je renault u pitanju, a jos uvijek stojim na kapiji, a koliko vidim neki koji su poslije mene prihajali vec su primljeni.

Link to comment
Share on other sites

ja neznam zasto :??: .....

bum ja nekom adminu poslo PM

koliko vidim sve je ok popunjeno u profilu...

strpi se jos malo :hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.