Jump to content

Pozdrav


wildchildzg

Recommended Posts

Dobrodošao

:hey:

napisi nesto malo vise o sebi....otkud si saznao za forum.....

Link to comment
Share on other sites

Eto da dam još koju informaciju vezanu uz sebe. Forum sam našao tako da sam vidio na jednom plavom cliu u mojoj ulici naljepnicu na zadnjem staklu "Renault-klub" pa sam kao vlasnik clia prosurfao netom i našao vas:). Imao sam nekoliko automobila do sada a ovo mi je prvi Renault, i tako već 5-a godina ide meni i njemu zajedno u dobru i zlu. Forum mi se čini ok,

ljudi su koliko vidim (čitam) susretljivi i nadam se da ću i ja moći nekome pomoći savjetom oko auta isto kako sam već i ja u ovo kratko vrijeme mog forumovanja našao dosta korisnih savjeta na istom. Inače sam iz Zagreba, auto sam kupio kod Martinka (navodno sam im prvi kupac koji je auto odmah full platio u cashu, što ne mogu vjerovati, ali neka im bude) autom sam manje više zadovoljan, osim što sad ide prvi put mijenjanje remenja pa ne mogu pre

Link to comment
Share on other sites

dobrodosao na RKH forum... :hail: i za predstavljanje....

Edited by Bara
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.