Jump to content

ja sam nova :)


Guest vezna

Recommended Posts

Guest vezna

dakle, juce sam kupila renault clio. '97 godiste, 1149 cm3, 40 KW. presao je oko 170 hiljada km.

o autima znam toliko da mogu sama da sipam ulje i gorivo, a planiram ici na duzi put za mjesec dana. ranije sam vozila razdrndanog sluzbenog yugo 45 koji nisam odrzavala ja, nego kolege koje su za to zaduzene (bez brige o dijelovima i sl.)

pomoc!!!!! kako da znam sta mu fali i sta da mijenjam??? kako da prepoznam koji zvuk sta znaci? kako da se brinem o tom autu?

sigurna sam da bih ovdje mogla dobiti korisnih savjeta, pa sam odlucila da se prijavim. a o formu sam saznala preko googla, pa http://www.forum.hr/showthread.php?t=123062

unaprijed vam hvala na komentarima :hey:

Link to comment
Share on other sites

:servus:

evo sad imaš full pristup forumu pa u podforumu predviđenom za tvoj problem, tamo taj isti i predstavi. i koristi opciju search kako ne bi došlo do otvaranja jedno te istih tema.

:hey:

Link to comment
Share on other sites

:hey: Dobrodošao !

Predsjednice, mislim da se radi o zenskoj osobi. :laugh:

Dobrodosla! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Predsjednice, mislim da se radi o zenskoj osobi. :laugh:

Dobrodosla! :hey:

Dule, bio si br

Link to comment
Share on other sites

Predsjednice, mislim da se radi o zenskoj osobi. :laugh:

Dobrodosla! :hey:

nekaj ju hebe u zadnje vrijeme..mjenja spolove... :plazi: pa nije vrag da je ljubomorna sto ima sve vise devojaka na forumu... :fucka:

Dobrodosla

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!

pomoc!!!!! kako da znam sta mu fali i sta da mijenjam??? kako da prepoznam koji zvuk sta znaci? kako da se brinem o tom autu?

Odgovore na svoja mnogobrojna pitanja češ naću u rubrici djelovi, odr

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.