Jump to content

4L TROPHY


petak

Recommended Posts

Danas san na TV-u (satelit) gleda jednosatnu emisiju o tome kako vrpa fanatika vozi četvorke po Africi.

Kako san bija oduševljen emisijon otiša san viditi šta net ka

Edited by petak
Link to comment
Share on other sites

Sinoc bilo (opet) na MotorsTv... genijalno - svaka im cast... zene s gedorama, aboridzini po mrklom mraku zavarivaju podvozje, deve bauljaju... dva lika su bila treci put s istom katricom i bez ijednog problema... :hura: :hura: :hura:

Link to comment
Share on other sites

Danas san na TV-u (satelit) gleda jednosatnu emisiju o tome kako vrpa fanatika vozi četvorke po Africi.

Hej, ti vozace cetvorki zoves fanaticima :mad:;):fucka:

Sinoc bilo (opet) na MotorsTv... genijalno - svaka im cast... zene s gedorama, aboridzini po mrklom mraku zavarivaju podvozje, deve bauljaju... dva lika su bila treci put s istom katricom i bez ijednog problema... :hura: :hura: :hura:

Nazalost nisam gledao film, ali na sluzbenoj stranici imaju 10-ak filmica sa pojedinih etapa utrke od prosle godine i moram reci da mi je srce zatitralo dok sam ih gledao.

Link to comment
Share on other sites

Hej, ti vozace cetvorki zoves fanaticima :mad:;):fucka:

Da, da sve su to fanatici (zaljubljenici, luđaci) za svojim vozilima. I pokazuju svima da ti auti nisu za smeće

Link to comment
Share on other sites

Da, da sve su to fanatici (zaljubljenici, luđaci) za svojim vozilima. I pokazuju svima da ti auti nisu za smeće

Jea, i ja bih im se najradije pridruzio u pustinji kad bih imao priliku, to mora da je nezaboravan dozivljaj.

Link to comment
Share on other sites

Jea, i ja bih im se najradije pridruzio u pustinji kad bih imao priliku, to mora da je nezaboravan dozivljaj.

Pa ima na stranici formular za prijavu. :bigl: Prijavi se. Kad središ čvrku

Link to comment
Share on other sites

Pa ima na stranici formular za prijavu. :bigl: Prijavi se. Kad središ čvrku

Citao sam ja vec te formulare, ali troskovi koji su tamo nabrojani mi se cine too much. No, kao sto kazes, treba prvo sastaviti auto, pa tek onda razmisljati o tome.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.