Jump to content

Renault clio 197 auspuh


zeko

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    11

  • zeko

    10

  • Fredy

    7

  • twingara

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Snimano u nekoj podzemnoj gara

Link to comment
Share on other sites

Posto mi se cini da vec razmisljas o promjeni auspuha pripazi na to da izlazi budu isti kao i originalni jer ako stavis nesto sto ce strsat van razhebavas cijelu poantu difuzora ;)

Link to comment
Share on other sites

SOLE ce to najbolje slozit :fucka:

čuo sam da je i shacal dobar sa većim dimenzijama :fucka:

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

Lasta je zakon.

Gedora tjuning je radio prije s njima

Sad su presli na vanjskog dobavljaca auspuha direkt iz Engleske

Link to comment
Share on other sites

čuo sam da je i shacal dobar sa većim dimenzijama :fucka:

tak nekak :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Miltek mi otpada jel njihovi auspusi strse van.

Jedino mi odgovara ova kombinacija: http://www.k-tecracing.com/show_product.as...=2275&pic=2

2Balev: Soletov auspuh vise nebi nikad stavljo na auto. Samo zuji i kurca daje. Isto ko i lastovicev.

Dobio sam broj jednog lika iz zagreba kaj vozi s cliom brdske utrke. Dao mi je broj i reko da mu se javm ak ocu akrapovicev auspuh. Malo sam skeptican kaj se tice toga jel neznam nikog ko ima akrapovicev auspuh na autu.

Reko mi je da ima jedan clio 197 sport s akrapovicevim auspuhom. Mislim da je reko da je taj iz slavonskog broda ili tak nest.

Jos razmisljam.

2 Moschus: Naravno da ce izgledat ko orgional, drugo ni ne mislim radit.

Inace renault nudi identican auspuh ko miltek, mislim na nastavke zadnje. To naplacuju 45 funti.

Link to comment
Share on other sites

Zeko a zasto opce zelis mjenjat auspuh :??:

Ovaj K-Tecov izgleda OK ali dat ces barem 6k kn za nekih 7ks?

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam broj jednog lika iz zagreba kaj vozi s cliom brdske utrke. Dao mi je broj i reko da mu se javm ak ocu akrapovicev auspuh. Malo sam skeptican kaj se tice toga jel neznam nikog ko ima akrapovicev auspuh na autu.

Reko mi je da ima jedan clio 197 sport s akrapovicevim auspuhom.

Samo ti uzmi ako financije dopuštaju. I ne brini za njihovu kompetentnost da naprave vrhunski auspuh, pokazali su masu puta da znaju. Nisu na autima ali i u motociklima se klipovi gibaju gore-dolje.

Ima mi frend na jednoj Hondi njihov sistem i auto ide i zvuči predobro, naravno da nije samo zbog ispuha ali dio zasluga ide i njemu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam cuo da Akrapovic uzasno lose odradi spuhove za auto, je da se super cuje, ali to je jedino dobro, sve ostalo minus

Link to comment
Share on other sites

Soletov auspuh vise nebi nikad stavljo na auto. Samo zuji i kurca daje.

Od kud ovo? mislim, ako imaš primjer kakav i sl. :)

Link to comment
Share on other sites

2hrci: Moja skola. Imo clio prije na njemu srednji i zadnji lonac od soleta. ku**c sam dobio.Samo odlican zvuk i da se picke okrecu i ljudi. Onda citroen c2 vts. Isto nikakav dobitak i jos imam mjerenja negdje doma. Dobio 1KS. Pa to je drek za 2000kn dobit 1ks. Ja racunam, da na clio stavim od k-teka auspuh 7ks + chip nekih realnih 9ks: sve ukupno 16ks, ja zadovoljan. Taman bu imo cistih 208KS ili ak bu imo 205KS ja opet prezadovoljan. Jel clio 197 ima ustvari 192KS po mjerenjima koliko citam po stranim forumima. Ja bi volio da bude malo zivlji u nizim okretajima drugo nista.

Link to comment
Share on other sites

2hrci: Moja skola. Imo clio prije na njemu srednji i zadnji lonac od soleta. ku**c sam dobio.Samo odlican zvuk i da se picke okrecu i ljudi. Onda citroen c2 vts. Isto nikakav dobitak i jos imam mjerenja negdje doma. Dobio 1KS. Pa to je drek za 2000kn dobit 1ks. Ja racunam, da na clio stavim od k-teka auspuh 7ks + chip nekih realnih 9ks: sve ukupno 16ks, ja zadovoljan. Taman bu imo cistih 208KS ili ak bu imo 205KS ja opet prezadovoljan. Jel clio 197 ima ustvari 192KS po mjerenjima koliko citam po stranim forumima. Ja bi volio da bude malo zivlji u nizim okretajima drugo nista.

NHF ali ti si jako jako nadobudan. K-Tecov auspuh ce ti dat 7KS nikada pa ni onda.

Link to comment
Share on other sites

Po tvome rain nijedan auspuh ne daje nista osim zvuka. Bum vidio jel mi se opce isplati radit auspuh ak je to sve bacena lova. Nedam 6000kn za uspuh koji ce mi dat 5ks. Nisam lud.

Upravu je rain. Izgleda da nebum radil nikakav auspuh.

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

Po tvome rain nijedan auspuh ne daje nista osim zvuka. Bum vidio jel mi se opce isplati radit auspuh ak je to sve bacena lova. Nedam 6000kn za uspuh koji ce mi dat 5ks. Nisam lud

Nije po mome, samo treba malo koristiti zdrav razum i citati mala slova koja pisu kod prodaje raznih stvari, kao npr kod Militeka (garantiraju 10KS ako se ne varam, ali malim slovima pod napomenom pise da je to uz druge preinake, kao sto je usis i remapiranje)

Shvatite da snaga ne raste na drvecu, da BMC CDA ne daje 10 KS, auspuh 15KS, kenwood naljepnica 28KS(novi model)

oditji na www.renaultsport.co.uk ili na www.cliosport.net

provedi par dana citajuci pa ce ti neke stvari biti mnogo jasnije

i posebno obrati paznju na postove BenR-a

Link to comment
Share on other sites

hvala rain ja to znam. Mislio da od k-teka auspuh daje 7ks. ak ne onda nista.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

evo samo da pokazem vrhunski Sole ispusni sistem..

Clio RS 197

zanima me vase misljenje..

post-72-1190122320_thumb.jpg

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

od ispod nisam ni htio slikat.. da vidite varove..

dodao bih jos da ima samo jedan zadnji lonac, a ne dva..

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.