Jump to content

Skup 5ica Na Plitvicama


0-100 7,3 sec

Recommended Posts

Ajmo da vidimo ko je zagrijan za ovakvo desavanje i kada vam pase termin...

Ja bih iskreno volio da to bude negdje u drugoj polovici 8. mjeseca... niti ce mi auto biti finisiran puno prije, a moram i na godisnji pocetkom mjeseca...

Fuky ima neki smjestaj na rentanje, to bi se moglo iskombinirat pa da ne bude jednodnevni happening... :bigl:

Rikerov je prijedlog da se ode posjetiti i aerodrom Zeljava, pa se izjasnite i po tom pitanju...

Eh pa drugovi peticasi i petardasi :laugh: da vas vidim.... :klap:

Edited by 0-100 7,3 sec
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 0-100 7,3 sec

    59

  • Riker

    44

  • ZD1400RT

    39

  • sime5gtt

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

A da mi ovo prekrstimo u Renaultsport susret....ili u Renault susret, bilo bi nas više.... :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Bil i ja mogo bahnut sa 21-com? Ili da napravimo onaj old skul miting koji smo spominjali u Brodu?

Link to comment
Share on other sites

Eeee a kako bi bilo da napravimo samo "skup"... pa dodjite s bilo cim... :plazi:

2 ZGR5GTT - aj ne lazi da ti je 5ica na sredjivanju, nisi nista dotakao na autu... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ZA, samo da uklopimo datume, meni skroz odgovara druga polovina 8 mjeseca, tj. sada mi sve odgovara kada zavrsim sa ispitima :laugh:

Link to comment
Share on other sites

2 ZGR5GTT - aj ne lazi da ti je 5ica na sredjivanju, nisi nista dotakao na autu... :zubo:

dira svaku vecer turbinu i sjedalo, to mu je u sobi na krevetu :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

Moj prijedlog je da meeting bude za sve, ali pod nazivom meeting Renault 5 s tim da bi petice bile posebno parkirane jedna do druge gdje bi se isticale. :)

Renault 21 turbo :hura:

Riker se još nije ohladio od posjete Željavi. :zubo:

:renault:

Link to comment
Share on other sites

Pa sve ću taj dan da vas zasjenim(začađim) sa svojom ljutom mašinom kad je već naglasak na 5-e..

A ništa,,twingo će morat ostat u gara

post-994-1184331291_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

OK... ajmo ovako da se dogovorimo... :bigl:

Pokusajmo organizirati skup 5ica, a kada utvrdimo mjesto i datum, ostali neka se uklope u te planove, naravno da niko nece zabraniti nekome dolazak, pa necemo se za*ebavat... :zubo:

Al samo nemojte molim vas situacija gdje ce se neko drugi izjasnjavati o tome da li mu/joj (ne)odgovara neki termin... ;)

Dakle, ajmo vlasnici petica jos jednom:

Da li ste zainteresirani za skup 5ica na Plitivicama?

Da li vam odgovara druga polovina 8. mjeseca?

Da li vam odgovara da to bude na Plitvicama?

Da li vam odgovara meeting duzi od jednog dana - vikend?

Da li vam odgovara posjeta Aerodromu Zeljava u sklopu tog meetinga?

Eh eto... :) Stavite se na spisak i dajte komentare, prijedloge i ostalo...

1. 0-100 7,3 sec

Link to comment
Share on other sites

Uuuuuuuu pa ovo izgleda dobroooo

Od kad mi je stari to prvi put pokazao kad je bio u vojsci 95 sam htio to vidjet, a još nisam.

Da ne pišem na Renault forumu o vojim aerodromima, reći ću samo da stvarno imam sakupljene sve moguće informacije o aerodromu (čak je jedna moja fotka (scan) tog aerodroma izašla u reporta

Link to comment
Share on other sites

Moj prijedlog je da meeting bude za sve, ali pod nazivom meeting Renault 5 s tim da bi petice bile posebno parkirane jedna do druge gdje bi se isticale. :)

Renault 21 turbo :hura:

Riker se još nije ohladio od posjete Željavi. :zubo:

:renault:

kove jeli peglamo u cliu, :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Vidi ovog padobranca... :lool:

3.ZGR5GTT

1. 0-100 7,3 sec

2. Riker

3. ZGR5GTT

:plazi:

Link to comment
Share on other sites

Uuuuuuuu pa ovo izgleda dobroooo

Od kad mi je stari to prvi put pokazao kad je bio u vojsci 95 sam htio to vidjet, a još nisam.

Da ne pišem na Renault forumu o vojim aerodromima, reći ću samo da stvarno imam sakupljene sve moguće informacije o aerodromu (čak je jedna moja fotka (scan) tog aerodroma izašla u reporta

Link to comment
Share on other sites

Nesto kontam... hocemo li stat svi na plitvice sa ovolikim prijavljenim 5icama? :plazi:

Link to comment
Share on other sites

U pomoć bi mogli priskočiti budući Renault 5, u biti nešto kao prošle godine. :bigl:

A pazi motoraaa V12 iz F1 kompaaa :)

Na ovoj grupnoj slici ova RDEČA petka izgleda ko SUV :zubo:

A gle, ne mora nas bit 3000, ko i na Alonzo mitingu, doć će nas par, ić ćemo se najest, malo prodivljat od Plitvica do Korenice po onoj odličnoj cesti, poslikat se na sve moguće načine iz svih kuteva, otić do Željave, tamo ostat bez teksta i to je to...

I na putu doma stat na jednu putnu onako s nogu :D

Link to comment
Share on other sites

ić ćemo se najest, malo prodivljat od Plitvica do Korenice po onoj odličnoj cesti

I na putu doma stat na jednu putnu onako s nogu :D

:hura:

Link to comment
Share on other sites

Pa jel mi to ovaj pad foruma "pojeo" post?! :ljut: A ja se bas raspisao... Sad cu se rasplakat... :lool:

Uglavnom, poenta mog kenjanja u prethodnom postu je bio da smo zaboravili stavit fukyija na spisak i da galaxyija isto treba cimnut... a i ako neko uspije iscupat Jureta iz misije rupe u koju se sakrio, ne bi ni to bilo lose...

A i ove sa "coskastim" renojcima bi mogli pustit, a? :bigl:

Link to comment
Share on other sites

uvik san za ovakva okupljanja.

Jedino neznan oče li 5 biti spreman za taj događaj. Nešto sitno se mora limariti.

Doći ću ja sa R4. Ipak je mlađi od R5 :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ajme koje mrtvilooo..

Al nek bude opet ekipa kao na prošloljetnom dru

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.