Jump to content

Renault 10


R-10

Recommended Posts

Pozdrav svima a posebno ovoj maloj grupi prijatelja utopista prepunoj entuzijazma u ovoj beskrajnoj temi restauracije vozila! :hura:

Moram se pohvaliti kako sam skupio volje i hrabrosti da se upustim(ponovno) u restauraciju starog Renaulta!Ovaj put to je R 10 iz 1970.god koji je bio u vrlo dobrom stanju,registriran i u potpuno ispravnom stanju.Mehanika je gotovo savršena,Kočnice su napravljene a limarija....

Situacija s limom je sada puno jasnija kada je auto rastavljen. Unutrašnji blatobrani su u super stanju,auto nije nikada lupan tako da je to veliki plus.Za popravak će biti stra

Link to comment
Share on other sites

ako ne prije za 25 godina ce bit oldtimer skup :D

2 R-10

Poprati topic sa slikama i opisima radovima obavezno ;)

1. :lool::lool::klap::bigl::lool:

2.slika će biti.... OK,ne suviše al' taman dovoljno da krišom uzdiše.... :fucka:

P.S.ja puno netipkam-ja radim!! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

1. :lool::lool::klap::bigl::lool:

2.slika će biti.... OK,ne suviše al' taman dovoljno da krišom uzdiše.... :fucka:

P.S.ja puno netipkam-ja radim!! :zubo:

Hehe "Posvadjana Pesma" :fucka:

Jedva cekam da vidim desetku u punom sjaju. Drago mi je da ces ju zadrzat.

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da nisi izdr

Edited by 16 tl
Link to comment
Share on other sites

Kad vec kolega Boris skrtari sa slikama stavit cu ja jednu. :bigl:

Kolega, samo naprijed i sredi ga. :klap:

dsc00204mx5.th.jpg

Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

Kolega,hvala za linkove,biti će od koristi ... :hail:

I nisam izdr

Link to comment
Share on other sites

Pošto nam je kolega R-10 strašno zaposlen oko desetke a i internet mu malo šteka stavit ću ja koju sliku a on neka detaljnije objasni što vas bude zanimalo.

Ovako auto izgeda izvana zasad

dsc00006mm3.th.jpg

dsc00012ga0.th.jpg

dsc00008br3.th.jpg

dsc00009dg1.th.jpg

dsc00018mu2.th.jpg

Ovako izgleda ispod haube

dsc00007jl9.th.jpg

Ovako njegova unutrašnjost

dsc00010rp5.th.jpg

dsc00011xh5.th.jpg

Glavni majstor za rastavljanje

dsc00013za1.th.jpg

Prijatelju svaka čast na ovakvoj odluci :hail:

jedva čekam da dođe sa farbanja i bude spreman za sastavljanje :)

Link to comment
Share on other sites

Kolega,hvala za linkove,biti će od koristi ... :hail:

I nisam izdr

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast na restauraciji. Prijetelj mi također ima jednog zdravog i dobrog R10. Ja čekam pak od drugog frenda R8!!!!

:klap::hail:

Link to comment
Share on other sites

Generalno je jako solidan i ocuvan... ali svejedno, ima tu strasno puno posla... puno srece zelim, jedva cekam da bude gotov!! :hura:

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast na restauraciji. Prijetelj mi također ima jednog zdravog i dobrog R10. Ja čekam pak od drugog frenda R8!!!!

:klap::hail:

Svaka čast,samo naprijed! Ako čuješ da ima kakav 8 ili 10 za dijelove a da mi je u blizini,javi molim te...

I ako ja mogu pomoći,slobodno se javi! :hura::hura:

Link to comment
Share on other sites

zahvaljujem na podršci a posebno Nati na tehničkoj podršci! :hail:

Ukratko,vidite koliko je rastavljen R10,boja i zaštita bltobrana je jučer 90% skinuta,ostaje još malo ali danas sam slomljen tako da još nisam ništa radio.Trebam osim toga još skinuti stakla,brave na vratima i poneku lajsnu,izvaditi motor,mjenjač,rezrvoar goriva i to je otprilike to...Limariju i bojanje ću prepustitit stručnjacima ali uz moje mentorstvo... :bigl::bigl::bigl::bigl: Jadni ljudi... :klap:

Link to comment
Share on other sites

Prijatelju, samo napred! Drago mi je što si odustao od prodaje i što ćeš starom lepotanu vratiti nekadašnji sjaja! :hail:

Link to comment
Share on other sites

Na kraju će se na forumu skupiti prava grupica R oldtimera. Vrlo pohvalno i vrijedno divljenja.

Imaš moju potpuno moralnu :bigl: podršku

Samo hrabro!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.