Jump to content

Srijeda 23.03. miting


deki

Recommended Posts

To ti govorim jel se to njemu događalo na fiat bravi! Pa je otišao u servis i zamjenili mu cjelu getribu jer je bio u garantnom roku i sve 5!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CooL

    19

  • deki

    7

  • ClioRSi

    4

  • yutasknight

    3

Top Posters In This Topic

Guest Jankinjo
tu i tamo se čuje!

Inace meni je bilo super! Ja sam nabacio drag s infernom i hrvacem! bilo je super!

nezelim se hvalit ali dobio sam ih obojcu! ali inferno je imo poteskoce na startu

2micek: a samnom se nisi ganjao???

Ja sam sj**** Inferna on je čakao da nabrojim do 3 i spustim ruke a ja sam na 2 spustio ruke pa je ostao zbunjen i malo kasnio ali s obzirom kaj sam vidio brijem da te ima!!!!

Link to comment
Share on other sites

2micek: a samnom se nisi ganjao???

Ja sam sj**** Inferna on je čakao da nabrojim do 3 i spustim ruke a ja sam na 2 spustio ruke pa je ostao zbunjen i malo kasnio ali s obzirom kaj sam vidio brijem da te ima!!!!

Inferno ga sigurno ima!

Micek imao si Jankovu pomoć !

Micek njegov je jači a tvoj lakši i to ti je tu negdje!

Edited by CooL46
Link to comment
Share on other sites

2RSI:daj usporedi ako se sječaš koliko si otišao miceku a koliko meni u njegovom autu?????

Pa to govorim kaj nisam u pravu??

Link to comment
Share on other sites

pa kad ste se vi uspjeli ganjati?....prije murije..(to bi znao posto sam bio tamo)

ili poslije murije? ...tj....kaj je murija otišla?

sada kada ovo čitam

Link to comment
Share on other sites

pa kad ste se vi uspjeli ganjati?....prije murije..(to bi znao posto sam bio tamo)

ili poslije murije? ...tj....kaj je murija otišla?

sada kada ovo čitam

Link to comment
Share on other sites

piši kaj je još bilo zanimljivo...

tj kada je murija otisla..nakon kaj sam ja otisao?

Link to comment
Share on other sites

Neznam jesi bio kad smo ja i jazzie nabacili race pa onda Rima i Jazzie, ja i Rima, Cliorsi i micek , Inferno i micek, ponovno ja i Jazzie.

A u međuvremenu je i murijak u civilu stigao s nekim plavim golfom baš kad mi je janko išao demonstrirati snagu svog sporta pa sam ja popušio fotić jel mi je pao iz ruke i pukla leča u objektivu sve u svemu to ti je u kratkim crticama!

P.S. mogli bi se dogovoriti jedan dan pa napraviti mre

Edited by CooL46
Link to comment
Share on other sites

Guest Jankinjo
Neznam jesi bio kad smo ja i jazzie nabacili race pa onda Rima i Jazzie, ja i Rima, Cliorsi i micek , Inferno i micek, ponovno ja i Jazzie.

A u međuvremenu je i murijak u civilu stigao s nekim plavim golfom baš kad mi je janko išao demonstrirati snagu svog sporta pa sam ja popušio fotić jel mi je pao iz ruke i pukla leča u objektivu sve u svemu to ti je u kratkim crticama!

P.S. mogli bi se dogovoriti jedan dan pa napraviti mre

Link to comment
Share on other sites

Da da Zbog brzine!!!! Ne ne zezam se kad smo se vratili frend mi je vračao fotić i sklizno mi je iz ruke i pao na objektiv!

Ali prije toga je Jazzie nešto slikala danas ču pogledat slike pa postam!

Link to comment
Share on other sites

Valjda če drugi put! treba ovo ponoviti!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jos zeleni u tome. I kad sam vidjel da ide Jay-Z, onda reko moram i ja malo probat. Al me tak Micek napro, da sam posramio diesel mashine.

Kupujem RS. :bigl:

pa nije diesel kriv ono je ipak benzinac!

Link to comment
Share on other sites

2jazzie: ma nije bed ja sam se malo zaletio, al OK!!

2cliorsi: u prvoj kada smo krenuli brijao sam da mi nebuš tak pobjego a onda si samo odlazio!!!

Link to comment
Share on other sites

vidi X3M ima tocno 800 postova! čestitam...ha ha

joj...bas me zanima slijedeci meeting....bit ce zabavno....pogotovo nakon sto je jucer zaiskrilo.....tj..zagrijala se atmosfera....

to je takozvano Globalno Zatopljenje... :klap:

Link to comment
Share on other sites

yuta mogli bi odmah nešto dogovoriti!

1. yuta

2. cool

3. janko

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.