Jump to content

20.02. grupna kava


Guest rimA

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jazzie

    13

  • XelA

    8

  • yutasknight

    7

  • BALEV

    6

Ma ja sam mislio da smo napravili onaj veliki krug na početku kak bi se predstavljali..."Ja sam taj i taj i vozim to i to..." al niš od moje ideje :)

I kad se prestaviš onda te svi jednoglasno pozdrave! Ko u društvu liječenih alkoholičara!!!! :hail:

Link to comment
Share on other sites

bilo bi to kao da se lijecimo od RENAULT-a, a to ne zelimo!!!!!!!!! ;)

....prije bi reko da samo se navukli na Renaulte :francuz::hippy::buck:

Link to comment
Share on other sites

....prije bi reko da samo se navukli na Renaulte :francuz::hippy::buck:

Joj, ja bum bila četiri mjeseca na prisilnom odvikavanju od svog renolčeka i ne znam kak bum zdr

Link to comment
Share on other sites

...definitvno slijedeci put name-tagovi.... ali onako mali diskretni...no da mozes ko covjek skuziti sa kime pricas.....

Ja zadovoljan...upoznao sam vas dosta...ali mnoge nisam nazalost....

..ali zato postoji slijedeci put.....

Vidio sam na trecoj ili cetvrtoj stranici ovog topica da netko (sorry lijen sam otici back i pogledati tko je to bio) ponudio okupljanje kod njega na rostilju kada zatopli......

nadam se da ce se to i dogoditi....

ali kako smo krenuli...tj u kakvom smo se broju okupili mislim da nece biti problema oko toga...

Link to comment
Share on other sites

2Inferno: Vidim radi se!! Ja sam tek sada došao na posao a trebao sam doći u 8h! A i kad sam došao odmah na forum!

Link to comment
Share on other sites

Guest Inferno
2Inferno: Vidim radi se!! Ja sam tek sada došao na posao a trebao sam doći u 8h! A i kad sam došao odmah na forum!

Tako je ! I ja sam malo kasnio ali čim zahalam komp, odmah na forum !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

.....a gdje ces drugdje nego na forum,pa moras se informirati sta se dogadja..... ;):laugh::bigl:

Link to comment
Share on other sites

..profi bilijar.....he he trudim se....ali daleko je to od onoga kako bi zelio da igram...jos puno vjezbe treba :bigl: ...

Inferno....jako dobro igras takoder....trebalo bi ti jedno tjedan dana da se naviknes na stolove...i mislim da bi ti jako dobro islo....

Takoder sve pohvale svima koji su jucer igrali i trudili se... :klap:

Link to comment
Share on other sites

Guest Inferno
..profi bilijar.....he he trudim se....ali daleko je to od onoga kako bi zelio da igram...jos puno vjezbe treba :bigl: ...

Inferno....jako dobro igras takoder....trebalo bi ti jedno tjedan dana da se naviknes na stolove...i mislim da bi ti jako dobro islo....

Takoder sve pohvale svima koji su jucer igrali i trudili se... :klap:

:hail::hail: Hvala hvala !!!

Link to comment
Share on other sites

....trudili se jesmo,ali cesce treba dolaziti tamo,priviknut se na stolove i onda haklat....

Link to comment
Share on other sites

Tako je ! I ja sam malo kasnio ali čim zahalam komp, odmah na forum !!! ;)

Ovisnici! Još malo pa nećete više uopće voziti aute, nego samo pričati o njima! :laugh:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.