Jump to content

Zanimljiv primjerak iz 59.g.


jan69

Recommended Posts

Siguran san da se radi o 4CV modelu ali mi izgleda da je tu netko nešto malo skidao, pa onda malo nešto nadodavao.

Nije nikad postojala ni "kabrio" verzija dotičnog modela

Link to comment
Share on other sites

:lool: izgleda ko buba krizana s cetvorkom i suludim smislom za humor nekog šeika

bome je ova "seicka" tenda shebala kompletno sve :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je to ustvari model iz 54. Ovo je nekakva američka spačka ali za vo

Link to comment
Share on other sites

Meni ovo više smrdi na američki ručni rad

Link to comment
Share on other sites

:lool: izgleda ko buba krizana s cetvorkom i suludim smislom za humor nekog šeika

A uz sve to podseća i na fiću (zadnji kraj pogotovo-poklopac motora, štopaljke, mesto za osvetljenje zadnje tablice i sl... )

Siguran san da se radi o 4CV modelu ali mi izgleda da je tu netko nešto malo skidao, pa onda malo nešto nadodavao.

Nije nikad postojala ni "kabrio" verzija dotičnog modela

Mislim da po tom pitanju grešiš, postojao je 4CV u kabrio verziji Decouvrable iz 1955. Do duše, nije izgledao kao ovaj sa slike :laugh: . Ispravite me ako nisam u pravu...

Link to comment
Share on other sites

Nije 4CV :roll:

Pogledaj ove kromirane "branike", siceve, unutrašnjost, a i samu veličinu auta... Fiat 600 Jolly ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

stvarno je picikato!! :oo: :oo:

od kud samo ekipa nabavi sve materijale i ostale dijelove automobila....

:hail::respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.