Jump to content

Ima li tko zainteresiran za izmjeru snage na valjcima ?


goc

Recommended Posts

Kao što sam i napisao, htio bi izmjerit snagu motora, pa ako ima još netko (treba nas biti 5-ero) da iskoristimo popust i obavimo to na najpovoljniji način. Svaki savjet je dobrodošao :klap:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    65

  • T.H. Performance

    49

  • Raptor6767

    44

  • Xman

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
pa mogli bi se skupiti pa doc i mi iz medimurja a i bilo bi zainteresiranih mnogo !!!

1. Goc

2.R6_Lion

Ako ima još netko dopišite se pa se dogovorimo za datum i vrijeme, a molio bi i moderatore da ako ima netko od njih točnu informaciju o cijeni i koliko nas treba biti za neki hebeni popust

Link to comment
Share on other sites

1. Goc

2.R6_Lion

Ako ima još netko dopišite se pa se dogovorimo za datum i vrijeme, a molio bi i moderatore da ako ima netko od njih točnu informaciju o cijeni i koliko nas treba biti za neki hebeni popust

imas www.dastek.hr pa nazovi i dogovori se..

Link to comment
Share on other sites

Zar nebi bilo adekvatnije da nazove netko od "važnijih" ljudi iz kluba,???

nije bitan klub nego kolicina ljudi koja ce doci..

ako vas dodje vise od 5 dobit cete popust..

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

^^

tocno tako

mozete kod dasteka, mozete kod bingule, mozete u centar vozila hrvatska, mozete u centar sigurne voznje zubak, mozete kod francetica, mozete di hocete

svatko ce vam dat popust ako dodje 5 auta i totalno je nebitno tko ce zvat i pitat za popust

nazoves, velis da bi ti i frendovi dosli mjerit snagu, koliko vas je i dogovorite cijenu

svejedno da li netko zzove u svoje ime, u ime kluba ili nekog treceg, popust ce vam biti isti ;)

Link to comment
Share on other sites

^^

tocno tako

mozete kod dasteka, mozete kod bingule, mozete u centar vozila hrvatska, mozete u centar sigurne voznje zubak, mozete kod francetica, mozete di hocete

svatko ce vam dat popust ako dodje 5 auta i totalno je nebitno tko ce zvat i pitat za popust

nazoves, velis da bi ti i frendovi dosli mjerit snagu, koliko vas je i dogovorite cijenu

svejedno da li netko zzove u svoje ime, u ime kluba ili nekog treceg, popust ce vam biti isti ;)

Mislio sam popust (renault club) ili to nema veze, ovak znači dođe neki hajvan sa ceste i isto tako ima popust ???

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam popust (renault club) ili to nema veze, ovak znači dođe neki hajvan sa ceste i isto tako ima popust ???

popust je na kolicinu

dakle ako dodje jedan hajvan s ceste nece dobit popust, ako dodje 5 hajvana s ceste dobiti ce popust

netko tko je clan kluba ce dobiti popust ako dodje sam

jasnije?

Link to comment
Share on other sites

daj goc nemoj komplicirati ;)

klub - ne klub, svejedno ti je...

nazoves i dogovoris :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry, sad sam vidio post od ive, nema veze snaći ću se sam.

Radije zatvorite topic. :OT:

nemoj me nesto krivo shvatiti, samo sam ti htio reci da ti je svejedno dali nazoves kao predstavnik RKH-a, kafe bara "kod Muje" ili kao sam za sebe i kompice ;)

Link to comment
Share on other sites

nemoj me nesto krivo shvatiti, samo sam ti htio reci da ti je svejedno dali nazoves kao predstavnik RKH-a, kafe bara "kod Muje" ili kao sam za sebe i kompice ;)

Kao što sam u početku rekao svaki savjet je dobrodošao .

Link to comment
Share on other sites

1. Goc

2.R6_Lion

Ako ima još netko dopišite se pa se dogovorimo za datum i vrijeme, a molio bi i moderatore da ako ima netko od njih točnu informaciju o cijeni i koliko nas treba biti za neki hebeni popust

moram pitati nase ove ko je zainteresiran pa javim kolko ih ide

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

nemrem nac onaj drugi topic o mjerenju na valjcima... vidim da ste u topicu za chipanje spominjali da bi isli na grupno mjerenje, se smije znat kada i di bi se to obavljalo jer sam i ja zainteresiran... i opet, molim bez ismijavanja jer idem na valjke sa 1.2 16v..

Link to comment
Share on other sites

1. Balev

2. Raptor6767

3. Xman

4. Newbie

Mislim da je ovo popis kronološkim redom prijavljivanja...

Gdje bi išli? Ne znam gdje je "najpreciznije" pa pitam. Čuo sam za AMC i CVH da su dobri valjci.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

1. BALEV

2. Raptor6767

3. Xman

4. Newbie

5. Rain - ako se ide poslije 24.1, prije necu moc :(

6. x3m - samo da je vikend

Link to comment
Share on other sites

1. BALEV

2. Raptor6767

3. Xman

4. Newbie

5. Rain - ako se ide poslije 24.1, prije necu moc :(

6. x3m - samo da je vikend

7. Vedran

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.