Jump to content

OPRO


Fredy

Recommended Posts

Pozivam sve RKH članove a pogotovo ponosne vlasnike renaultsport modela da u utorak 28.08 dođu u birc "IN" u V. Gorici u 20.00 na oproštajnu pijanku povodom mog odlaska iz lijepe naše!

Do IN-a se iz smjera ZGa dođe ako se skrene u ulicu desno kod Mc Donaldsa i produ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fredy

    35

  • cardak

    24

  • hans

    18

  • R5GTT

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

ermmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ne obecajem, ali pokusati cu doc da ti dam pusu zadnji put prije odlaska u beo svet :zubo:

Link to comment
Share on other sites

A kam ides?

Ak se smije znat!?

Edited by vedran
Link to comment
Share on other sites

Dođi i popij nešto, inače ću se uvrijediti :bigl:

Idem u zemlju banaka i satova, u zemlju gdje svi voze pile a nitko ih neganja, u zemlju koja je u europi a opet nije u EU, u zemlju gdje mo

Link to comment
Share on other sites

Ja hocu zivot, bolji zivot

Da ga zgrabim, poput tigra

Zivot nije decja igra

Ja hocu vise, hocu bolje jos

Hocu sve pa kako bude

Sto to vredi kad ne spadam u taj soj

jer zivot trazi bolje ljude

Ja hocu zivot, sve il nista

hocu glavni zgoditak

To moj je moto ali sipak

Nesto ipak tu ne stima

Zivot nije loto

Ja hocu zivot, bolji zivot

Lupam glavom posred zida

Gdje je tanko, tu se kida

Ja hocu ipak da ostvarim san

Zelje sve pa kako bude

Sta to vredi kad ne spadam u taj soj

Jer zivot trazi bolje ljude

http://youtube.com/watch?v=pzXf2xLz6M8

i nesto iz serije koje se mladji ne sjecaju

Moj naklon g. Topicu

Dođi i popij nešto, inače ću se uvrijediti :bigl: Idem u zemlju banaka i satova, u zemlju gdje svi voze pile a nitko ih neganja, u zemlju koja je u europi a opet nije u EU, u zemlju gdje možeš uvesti bijesne aute kojih kod nas nema, u zemlju gdje postoje tri nacije i tri službena jezika i opet sve savršeno funkcionira, u zemlju gdje svizac mota čokoladu, u zemlju...

ides u bosnu?

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast majstore..nisi mogao bolji land izabrati...ajd kad se snadjes salji i nama garantno pismo da selimo gore :D

Nazdravljam ovako cyber putem..jerbo si daleko da bahnem na vupi...

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast majstore..nisi mogao bolji land izabrati...ajd kad se snadjes salji i nama garantno pismo da selimo gore :D

Nazdravljam ovako cyber putem..jerbo si daleko da bahnem na vupi...

Doci ce on sad u Bosnu pa cete moc cesce na vopi :zubo:

Link to comment
Share on other sites

rain - u bosnu ja nemogu doći jer dio mene nikada i nije otišao iz nje. Geni... ;):fucka:

K9K - ma bujrum ti je kad god dođeš :hail::hey:

Link to comment
Share on other sites

rain - u bosnu ja nemogu doći jer dio mene nikada i nije otišao iz nje. Geni... ;):fucka:

K9K - ma bujrum ti je kad god dođeš :hail::hey:

Moze bosanka iz bosne, ali ne moze bosanac iz bosanke znaci :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Idem u zemlju banaka i satova, u zemlju gdje svi voze pile a nitko ih neganja, u zemlju koja je u europi a opet nije u EU, u zemlju gdje mo
Link to comment
Share on other sites

Pozivam sve RKH članove a pogotovo ponosne vlasnike renaultsport modela da u utorak 28.08 dođu u birc "IN" u V. Gorici u 20.00 na oproštajnu pijanku povodom mog odlaska iz lijepe naše!

Do IN-a se iz smjera ZGa dođe ako se skrene u ulicu desno kod Mc Donaldsa i produ

Link to comment
Share on other sites

Dođi i popij nešto, inače ću se uvrijediti :bigl:

Idem u zemlju banaka i satova, u zemlju gdje svi voze pile a nitko ih neganja, u zemlju koja je u europi a opet nije u EU, u zemlju gdje mo

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.