Jump to content

evo i da ja predstavim svoju petardu


sime5gtt

Recommended Posts

0d samog početka do danas

Evo da i ja predstavim moju i jedinu petardu u Zadru...evo da malo budem dosadan pa da napišem kako sam nakon toliko dugo godina ipak kupia r5gtt....kad sam bio mali dida mi je imao r5 campusa(troje vrata) bio sam lud za tim autom.To je dida zna i onda mi je kupija maketu od r5(koja mi je na�žalost uništena u ratu) i šalicu na r5gtt iz koje i dan danas pijem čaj...došao tako i rat,srušili nam skroz kuću,tada su me roditelji sa 7g. poslali na 6 miseci u Italiju.a tamo sam po prvi put uživo vidia r5gtt(sičam se one instr. table na kojoj je pisalo 220km/h)...ajme...

...mislio sam da taj auto neću nikad imati...sićam se jedne prelipe met. plave petarde koja se jedno vrime vozila po Zadru...okreta bi se za njom svaki put kad bi prošla kraj mene i to svaki put kao da je prvi put vidim :roll:

...do prije par miseci imao sam citroena xm 3.0V6(koji mi je također bia od malena strava auto)...a veliki auto za grad je smrt, a kad se sitim teh. od 4600kn nadolivanja LHM ulja...i tako ga ja odlučia staviti u oglas i prvi dan me zovne lik da li može zamijena za r5gtt-a...dalje nemoram pisati sve se zna

kupljen:

picture030dt5.th.jpg

picture029ga4.th.jpg

Stavia sam mu:

nove gume 185/65/13 jer nema 195

Distancere i sad je dobia 4cm veći među osovinski razmak( sa 16 većih vida)

Žarulje philips night blue vision

Muziku

Naljepnice

Novu granu auspuha

+ još puno sitnica

Ovaj slijedeći misec ga planiram odvesti kod limara

Auto sam ispolira jer sad trenutno nemam za farbanje(ali kakav je bia prije sad je kao iz tvornice) i trebalo bi se pozabaviti još sa njegovom unutrašnjosti(pogotovo sicevima i tapetima)...evo par slika

2005428779211746688_th.jpg 2005401707403101641_th.jpg 2005447337108941890_th.jpg 2005499166483002724_th.jpg 2005442827319123880_th.jpg 2005404606542862156_th.jpg 2005464400762080483_th.jpg 2005479751655816762_th.jpg 2005435960573420454_th.jpg

Edited by sime5gtt
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 866
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sime5gtt

    238

  • jure

    64

  • Ruske

    48

  • 0-100 7,3 sec

    43

Top Posters In This Topic

Posted Images

A što reći, petarda je neponovljiv auto. Ja se nisam mogo rastat od moje pa je i danas vozim više nego logana.

Link to comment
Share on other sites

Ne obecavam 100%, ali mislim da jos imam negdje da mi se kotrlja po garazi poklopac od instrumenata, pa ako to jeste tako, donesem ti na plitvice... ;)

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je što je ta petica došla u prave ruke. Gledao sam je prije par godina kad se prodavala i grizao nokte što nisam imao pare tada. Jučer sam se vozio iza nje i full mi močno izgleda na cesti između ovih modernih automobila. :)

Link to comment
Share on other sites

Slike ne rade??? :( :( :(

Izgleda da ne rade... :frown:

Ne znam sto se ljudi gnjave s nekim tako lijevim hostingom za slike... :zubo: mene photobucket nikad nije izdao u zadnjih 5 godina koliko ga koristim... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Samo tako nastavi majstore. Sljedeće godine na meetingu bit ce sve ko' iz tvornice.

Link to comment
Share on other sites

Petica je beba! :klap:

Kad ćeš uređivat limariju, hoćeš li si dat truda i oko felgi??

Link to comment
Share on other sites

Petica je beba! :klap:

Kad ćeš uređivat limariju, hoćeš li si dat truda i oko felgi??

hvala za slike

neznam još da li da je obnovim u orginalnom stanju ili da je malo ušminkam po svojo

Edited by sime5gtt
Link to comment
Share on other sites

neznam još da li da je obnovim u orginalnom stanju ili da je malo ušminkam po svojo
Link to comment
Share on other sites

Super je petka. Nek bude crvena i uvali neke bijele petnaestica i 45 gumu gore. :D

da li da ostavim naljepnice?!

Link to comment
Share on other sites

Ja čak bi :bigl:

mislim da će tako i biti...ostavit ću na kraju sve orginal na njemu...mo

Link to comment
Share on other sites

mislim da će tako i biti...ostavit ću na kraju sve orginal na njemu...mo
Link to comment
Share on other sites

svi su zjahani. nebu mogo nać dobre :frown:

nudi mi se prilika da za 1500kn dobijem 2 školjkasta sijedala baš pripremljena za peticu ali ću onda biti kratak sa novcima za pituranje

Link to comment
Share on other sites

nudi mi se prilika da za 1500kn dobijem 2 školjkasta sijedala baš pripremljena za peticu ali ću onda biti kratak sa novcima za pituranje

polako onda. bitnije je da dotjeraš vanjštinu u red. :hey:

Link to comment
Share on other sites

polako onda. bitnije je da dotjeraš vanjštinu u red. :hey:

znam....sad kad sam mu sredia srce sad ću mu i ko

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da ispadne da nesto pametujem, ali mali savjet: ako budes se odlucio da radis karoseriju, OBAVEZNO razdvoji poslove, tj. ne daj da ti ista osoba/radionica radi sve... znaci limariju nek ti sredi neko ko radi ISKLJUCIVO limarske poslove, a lakiranje nek ti uradi neko ko radi ISKLJUCIVO lakirerske poslove...

To ti je jedini nacin da imas potpunu kontrolu... :hey:

Za boju ti neci nista govorit', jer sam pristrasan... :zubo: kod mene samo original prolazi... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ako ti treba onaj "suncobran" za urice, javi, imam ti ja, a ne znam zašto bi mi trebao, pa ću ti donest ili poslat po nekom na Plitvicama...

ali to samo zato jer voziš Petardu, da je za neki drugi auto naplatio bi ti i to masno :p:D

Ako trebaš neke plastike, ne znam ni ja kakve, reci, jer garaža mi je stvarno zatrpana sa djelovima, ne znam šta ću sa njima, a znam da ih nikad neću prodat, pa onda radije da ih dam u prave ruke.

Šta se tiče auta, boje itd...drži se originala...

Ja sam zamalo svog prefarbao u originalnu, ali sam si rekao kad već pituram, da bude auto ko nov, pa sam uzeo boju koja je praktički ista, samo dosta nijansi svijetlija i bez one baze boje kave...

Drž se originala, nemoj ništa dodavat, naljepnice skini, felge daj prefarbat...

Ovo šta ti je Goran rekao za pituranje, tog se drži, definitivno jedan majstor da se pozabavi sa limom, varenjem, brušenjem i ostalim, a drugi da se brine za farbu i kit...

Tako će jedino svatko odradit posao kako spada.

Bez 1000€ ne vjerujem da igdje pa ni u Zadru možeš rastavit, polimarit i prefarbat auto...a i to je malo rečeno...

Ali kad izađe iz garaže neće ti bit žao, to mjenja cijelu priču kad ga vidiš onako prefarbanog...

Ako ti se ne da pripasivat siceve od Clia ili nećeg, stavi dvije školjke i miran si...

Edited by Riker
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.