Jump to content

Najdraža slika vašeg auta


Rain

Recommended Posts

Ako mu ga digne ovaj naš pauk, bit

Laguna u vise komada..

Postoji video sta su od smarta napravili točno u ulici preko ceste između te sve zgrade..

Link to comment
Share on other sites

Ne vozim ja, kod frenda je. Dao sam mu i Expressa i Lagunu, on meni Golfa 🤣

 

Ima mali servis + stražnje kočnice + prednja šajba.....

Bolje da se on s tim zajebava nego ja

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mogo bi i koju napisat o njemu, otvorit topic i to... prije nek nas izbace s foruma jer nas je sve vise i vise :D... btw, jako lijepo!! :dobroje:

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Bijeli? na fotografijama mi ovo izgleda kao srebrna boja? ..btw..super je auto, dobar stance.

Vama dolje u RI sve automobile fotografira jedan čovjek? :lool: 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, yutasknight said:

Bijeli? na fotografijama mi ovo izgleda kao srebrna boja? ..btw..super je auto, dobar stance.

Vama dolje u RI sve automobile fotografira jedan čovjek? :lool: 

Tnx, Perla bijela (mineralweiss), ispolirana +. keramika...  pa zna ovako zasvjetlit na fotkama ovisno o svjetlu..

Sta ces, provjeren fotograf  😛 

Edited by Sasaa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Sasaa said:

Tnx, Perla bijela (mineralweiss), ispolirana +. keramika...  pa zna ovako zasvjetlit na fotkama ovisno o svjetlu..

Sta ces, provjeren fotograf  😛 

Top boja! Nisam znao za nju sve dok mi nije sletila u garazu! :D 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 21. 02. 2022. at 10:18, asterix said:

Kažu da nisam promjenio auto u profilu...😁 Evo rijeseno 🙃a14.thumb.jpg.b6d69d61e4b1f14e4ce5444620893c72.jpg

Jako lijep E92, decentan.

Izgleda svjeze i u 2022 iako je izasao prije 15-tak godina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 21. 02. 2022. at 14:57, pere said:

Mogo bi i koju napisat o njemu, otvorit topic i to... prije nek nas izbace s foruma jer nas je sve vise i vise :D... btw, jako lijepo!! :dobroje:

Glupo mi otvarat temu na Renault forum, a i nece biti nekih velikih radova(glavno obavljeno; alu 19 + gume, gewinde, atest), uglavnom tekuće stvari.

Inače od vrijednog spomena je da je kod prvog vlasnika bio punih 12 god, kod ovlastenog servisera isto tako... :)

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, asterix said:

Glupo mi otvarat temu na Renault forum, a i nece biti nekih velikih radova(glavno obavljeno; alu 19 + gume, gewinde, atest), uglavnom tekuće stvari.

Inače od vrijednog spomena je da je kod prvog vlasnika bio punih 12 god, kod ovlastenog servisera isto tako... :)

 

Zasto je glupo ako postoji podforum za to.

Ja sam nekada vozio Renault i iako ga ne vozim vise ne znaci da necu opet jednom jer mi jei dalje to u top 3 najdraže marke...doduse stariji modeli i nostalgija za njima.

Vrlo rado bi imao jedan R4, Twingo prve generacije ili nešto iz te starije garde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, yutasknight said:

Kako bi napisao @CRN11 ...vidim blatarice...stisnem lajk! :lool:

e da samo znas koliko ekipe hejta te blatarice :D

Link to comment
Share on other sites

Hejtao ja to na civilnom autu pa dosao jedan s njima, na drugog odma namontirao a da imam i treceg i on bi dobio 😆

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...

Ne vezana objava za obljetnicu Vukovara, ovo je na Dracevcu u ZD gdje klinac voli doc cackat pa makini :D

1000027214-01.thumb.jpeg.d988b4ad2d0a5991981522d61d54b275.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@paco farban je ali onaj drugi 😁😁

Al farban je i gepek, suvozaceva vrata i suvozacev blatobran, nije bez oziljaka nit ce u Zadru ostat hehe. Cucnuo nije lose, volio bih da je jos ali racunam da ce jednog dana prave felge to izvuci da izgleda bas dobro. Hvala!

Edited by DCA13
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.