Jump to content

Najdraža slika vašeg auta


Rain

Recommended Posts

ma inproviziras ko moj stari i ja.. zdiyali smo zadnji nosac za bajse na audiju 80..

i idemo s mora, pored nas stane švaba sa audijem A4 koji je isto ima nosace za bicikal iza.. vjerojatno ih je masno platio..

kad je vidio kaj smo mi zdiyali bilo je :??::oo::tup:

Link to comment
Share on other sites

Nastala ovaj vikend na roadtripu do bike parka u Mariboru, SLO. Nije neka kvaliteta, ali slika fino docarava malog buljookog u (mirnodopskoj) akciji :zubo: S time da jos 2 bicikla idu na njega u slucaju potrebe... :hail:

Ček ček...jel ja ono vidim neke DH mašine zakvačene za vrata prtlja

Link to comment
Share on other sites

@shogo: to je Thule nosac, mozes ih nach svugdje... kosta nekih 800kn puna cijena. nosi 3 bajka, odnosno 45kg. Sluzbeno. Al provjereno drzi i 55kg, samo pazi po zavojima da ne ostanes bez gepek vrata na twingu. :zubo: Ovi krovni su pak deklarirani na 17-18kg po shini i kostaju nekih 380kn/kom (ako vec imas poprecne krovne).

@Coupe RS: je, to su DH pile. :zubo: Kona Coiler od frenda (plavi), Norco Fluid od frendice (bijeli na krovu), te moj Marin Quake iza Coilera na gepeku. Inace, samo s mojim biciklom Twingo vrijedi 30k kn vishe... hehe. Sa svima koji su bili na njemu 50+k kn. :zubo: Odavno sam rekao da cu radije okrenut auto pod rucnom ako vidim da ce se netko zaletit u mene nego da bicikli straga nastradaju. Bike mi vrijedi vishe od twinga pa nek lupa radije od naprijed. I onak imam airbagove i osiguranje za auto. :fucka: Inace, licencu sam izvadio i trke pohodim, samo jos uvijek na nekoj amaterskoj bazi (od sljedece godine bum za ozbiljno ako ove opet nebum lezao polomljen po bolnicama)... a osim sto mi je to sport, bicikli su mi hobi i posao. :)

U attachu je jedna fotka od nedavno, modovi je mogu zbrisati posto je OT... al ono... na neki nacin bicikli jesu dio mog twinga posto su na njemu valjda oko 50% kilometraze. :zubo:

post-5976-1210403764_thumb.jpg

Edited by gremlyn
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

moj twingo u svečanom izdanju - moje vjenčanje - slikano '98.

druga najdra

post-434-1213987702_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo mojih "beba" :ahaa:

A jesi natakanio taj motor...

Daj fotkaj samo auto. ;)

Link to comment
Share on other sites

Bivši (jedan od najboljih/kvalitetnijih autiju koje sam imao '92 cca 400000km - "napustio" me za 5000€) i sadašnji (nadam se, upola toliko kvalitetan)...

post-5398-1214112676_thumb.jpg

post-5398-1214113054_thumb.jpg

post-5398-1214113565_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam nije dozvoljeno postanje ne-renault automobila u ovoj sekciji. neka me netko ispravi ako grijesim

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam nije dozvoljeno postanje ne-renault automobila u ovoj sekciji. neka me netko ispravi ako grijesim

Mislim da je ovaj topic izmako kontroli. :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Mislim da je ovaj topic izmako kontroli. :roll:

A da ti malo za promenu fotkaš svog RS-a :plazi: ? Čisto da topic ostane ON. Mislim da ga još nisam video. A mo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Petarda u najboljem izdanju ;)

finish3.jpg

Puno mladja, ali ne manje obozavana ljubimica....

Megy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu nista nego slinit na vasa auta,i radovat se svojoj kanti ispred kuce... :)

post-7112-1220553243_thumb.jpg

post-7112-1220553223_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.