Jump to content

Dogovor za Mobikrog u 4. mjesecu


Rain

Recommended Posts

OK, evo skupilo nas se 20, ajmo jos par prijava, nije bed ako ce nas biti vise, problem je ako ce nas biti manje jer cemo morati vise platiti :(

Jedino tko je za sada upitan je polyanna, ona se premislja da li bi isla ili ne, pa ju micem s popisa, a ako ce is na kraju onda super.

I jos jedna stvar, ako netko misli ici turisticki, znaci da nejde s autom na stazu neka to napise da ga ja ne racunam za stazu. Tko ide turisticki najbolje da se utrpa nekom u auto posto nema previse mjesta za parkiranje van staze, a na stazu mogu samo oni koji plate upad

I da, prije nego idemo gore nalazimo se svi u ZG-u pa idemo zajedno prema stazi

1. Rain

2. lonac

3. Micek

4. Cool46

5. Clio rsi

6. Matija

7. Moschus

8. Deki

9. IvanB

10. J*man

11. RedDragon

12. Jankinjo

13. Clio 1.2

14. Minjug

15. Hrwac115

16. djumbir

17. XelA

18. yutasknight

19. kokolo

20. sportivo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rain

    43

  • yutasknight

    21

  • minjug

    18

  • XelA

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

2kokolo --- sto se tice guma,jeli su upotrebljive nakon tog jednog dana gazenaja? ili da uzmem set nekih

Edited by cliorsi
Link to comment
Share on other sites

Guest Dadex

Eto i mene sa zakasnjenjem :bigl:

Bio sam na 2 Mobija ali nisam vozio tj. onda jos nisam imao Lagunu a sa Twingom mi se nije dalo zezati :)

Minjug i Gachot bi vam dosta mogli reci o Mobikorgu (vidim da je Minjug vec dao svoj osvrt :laugh: ).... staza je stvarno siroka i 99% vozaca koji su vozili nije imalo nikakvih problema. Jedan frend se spicio sa Pugom 206 ali je bio prvi na stazi koja je bila full skliska od rose (bilo je rano jutro jos)....

Ono sto je najbolje je da prve krugove odvozite polakse dok ne upoznate stazu a kasnije si malo date gusta i izdivljate se :plazi: I pazite se Minjguga jer cuda radi sa svojih 90 KS :klap:

Sto se tica iznajmljivanja staze potrebno ju je rezervirati dosta prije jer su druzenja tamo jako cesta (Slovenci, nasi forumasi, drift day itd....)

Nadam se da cu i ja ici... ako ne kao vozac onda bar kao gledatelj :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio na dosta mobia, gume cete ubit nakon cca 100 krugova, prije tesko. Imam sliku svojih guma nakon cca 150 krugova mobija. Ne znam ju stavit na forum (da se pohvalim) :tup: Mogu se gume i prije unistit silovanjem po stazi, ali mislim da nikome nije to cilj. Ako cete se vozit "normalno", nece bit problema.

Jedan clio sport je bio "moja" zrtva mobija. Ganjali smo se cca 5-6 krugova, dok on nije izletio. Moja preporuka, ne nasjedajte na brze i nemojte da adrenalin vozi za vas. Ja sam ga stizao u brzim zavojima, dok on nije "odlucio" da se to vise nece dogodit. Usao u jedan zavoj prebrzo i eto sranja. Njemu je to bio cca 10-ti krug tamo, meni jedno 142-gi. Nije sramota bit sporiji! Vidio minjug, on se vozio odiza sa mnom (bilo nas je 3-je u autu). Od dobre zabave nastala katastrofa. Nije jako slupao auto, ali onak, ogrebotina tu, ogrebotina tamo i dio ovjesa (prednji spur, vilica ili sl...). Zato polakse u pocetku i nemojte se sad splasit. Nesreca je u prosjeku jako malo.

Moje vrijeme je 1:14.6.

Ako ce bit miting, normalno da cu doc, mozete me racunat. Tako i onako ne propustam mobije :)

Link to comment
Share on other sites

Idealno bi bilo kad bi nas se prijavilo cca 25-28 posto ce neki sigurno otpasti, nije dobro da je previse auta posto je velika guzva onda :)

Link to comment
Share on other sites

Moje je misljenje da bi prvo trebalo vidjeti kad bu se znao datum ko bu sve isao od nas i ako nas bude dosta onda nista od drugih autiju, a ako ne onda se moze popunit kvota. :)

Potpis jos jedan, taman sam mislio to napisati i preduhitris me

Dokaz da veliki umovi isto razmisljaju ;)

Link to comment
Share on other sites

nije to nista zlonamjerno, da se cijenjeni kolege koji su pitali za frendove nebi naljutili. Jer i ja bih mogao pozvati frendova dosta za moby sigurno njih 10, no medjutim na njihovu a ne na nasu zalost tko im je kriv kaj ne voze Renoa i nemreju ic znama :francuz:

Edited by RedDragon
Link to comment
Share on other sites

Sve je to prekrasno i divno! :hop: Ali treba znati da svatko tko ide na pistu voziti,vozi na VLASTITU odgovornost. :drivar::vjestica:

Tako da svi mi trebamo dobro razmisliti prije nego još jednom ka

Link to comment
Share on other sites

2 Clio 1.2

Svaka cast da si se sjetio ovo napisati, ja smetnuo s uma :(

U svakom slucaju prijedlog koji podrzavam u potpunosti

Link to comment
Share on other sites

..pa brijem da ce se do staze voziti jako sporo....jer ipak....nebi htio potrositi puno benzina izvan staze.....a na stazi neka pije koliko hoce....

Ja i frend (Rx8)...smo zracunali...da ako nas bude 25......i da se recimo na stazi vozimo dok ne padne sunce...znaci...oko .....8-10 sati.....i recimo da prosjecan krug je oko 2 minute.....to ispadne....oko 10-12 krugova po stazi..po autu...naravno ako se ide na stazu..jedan po jedan.....a mislim da je to na pocetku najpametnije......

i onda smo opet zracunali--onako odokativno....kao i ovo gore...da cemo zajedno potrositi na benzin oko 700-900Hrk....

...dajte samo termin zmislite...

Link to comment
Share on other sites

sto se ponasanja na mobiju tice, par je bitnih stvari:

netko treba pustati aute na stazu svakih 15 - 20 sekundi (cca.) i tako da ih bude max 4-5 u svakom trenutku. svaki auto recimo 4 kruga po jednom izlasku. na taj nacin se bez problema moze svako barem 5-6 tura izgustati, a i vise. organizator bi se trebao pobrinuti da uvijek bude nekoga tko ce pustati aute.

ako se zeli izbjeci s**nje na stazi u vidu sudara 2 auta, ako netko vidi da mu se netko priblizava guzici, lijepo se makne udesno, da desni zmigavac i propusti brzega. isto tako ovaj brzi ne bi smio pocet preticati sporijega dok mu ovaj ne da za to znak. simple (u nacelu).

ako netko ispali sa staze ili se izvrti, sto prije maknut auto sa putanje, i tek onda se cuditi i primati za glavu.

mislim da uz pridrzavanje ovih osnovnih par stvari ne bi trebalo doci do nekog sranja izmedju 2 auta na stazi.

sto se benzina tice, ja obicno dodjem s cca 2/3 rezervoara, tijekom dana na stazi se potrosi vecina, taman da ti ostane 10-ak litara za vratit se u zg, a pred kraj dana si dovoljno lagan da mozes bolje vrijeme napravit :zubo: treba paziti, neki su na povratku ostajali na cesti jer su ostali praznog rezervoara

Link to comment
Share on other sites

Staza rezervirana 30.4.2005, subota.

Da bi potvrdili rezervaciju treba dati unaprijed 500kn

Ja bi dao lovu svu iz svog djepa ali ovaj mjesec su financije takve da si to ne mogu priustiit zamolit cu vas koji ste se prijavili da dofurate u subotu na metting cca 25kn svaki(20*25=500) pa da uplatim tu lovu odma da ne popljugamo taj termin

Link to comment
Share on other sites

Popis osoba koje su se prijavile, molim da potvrdite da li dolazite ili ne da znamo da li ce nam trebati jos netko da strane ili ne, po trenutnom stanju definitivno ideju samo renolceki :)

1. Rain

2. lonac

3. sportivo

4. Cool46

5. Clio rsi

6. Matija

7. Moschus

8. Deki

9. IvanB

10. J*man

11. RedDragon

12. Jankinjo

13. Clio 1.2

14. Minjug

15. Hrwac115

16. djumbir

17. XelA

18. yutasknight

19. kokolo

20. Dadex

Link to comment
Share on other sites

eh, predlozio bih jos nesto. posto je sada termin definiran, mislim da bi bilo dobro da svatko pored svog nicka napise i s kojim autom i koje snage dolazi. mozda bi bilo fer da chipani dizelasi pored deklarirane snage dopisu "+" ili nekako drugacije daju do znanja da ipak nemaju 82 ks nego vjerojatno preko 100ks.

1. Rain

2. lonac

3. sportivo

4. Cool46

5. Clio rsi

6. Matija

7. Moschus

8. Deki

9. IvanB

10. J*man

11. RedDragon

12. Jankinjo

13. Clio 1.2

14. Minjug - Clio 2, 1.6 (90 ks)

15. Hrwac115

16. djumbir

17. XelA

18. yutasknight

19. kokolo

20. Dadex

Link to comment
Share on other sites

1. Rain - DCI 110 KS

2. lonac

3. sportivo

4. Cool46

5. Clio rsi

6. Matija

7. Moschus

8. Deki

9. IvanB

10. J*man

11. RedDragon

12. Jankinjo

13. Clio 1.2

14. Minjug - Clio 2, 1.6 (90 ks)

15. Hrwac115

16. djumbir

17. XelA

18. yutasknight

19. kokolo

20. Dadex

Link to comment
Share on other sites

Guest J*man

Ja sam u međuvremenu prodao auto (nadao sam se da ce to biti poslje mobija) pa stoga mene skinite s liste jer trenutno nemam auta s kojim bi došao na meeting (osim mece, ali ona nije RENAULT stoga...) :place:

Uzivajte i za mene :yeah::renault:

Link to comment
Share on other sites

Guest Jankinjo

1. Rain - DCI 110 KS

2. lonac

3. sportivo

4. Cool46

5. Clio rsi

6. Matija

7. Moschus

8. Deki

9. IvanB

10. J*man

11. RedDragon

12. Jankinjo - cca 190KS

13. Clio 1.2

14. Minjug - Clio 2, 1.6 (90 ks)

15. Hrwac115

16. djumbir

17. XelA

18. yutasknight

19. kokolo

20. Dadex

Link to comment
Share on other sites

1. Rain - DCI 110 KS

2. lonac

3. sportivo

4. Cool46

5. Clio rsi

6. Matija

7. Moschus

8. Deki

9. IvanB

10. J*man

11. RedDragon

12. Jankinjo - cca 190KS

13. Clio 1.2

14. Minjug - Clio 2, 1.6 (90 ks)

15. Hrwac115

16. djumbir - Clio 2 1,6 16v

17. XelA

18. yutasknight

19. kokolo

20. Dadex

Link to comment
Share on other sites

1. Rain - Clio 2, DCI 110 KS

2. lonac

3. sportivo

4. Cool46

5. Clio rsi

6. Matija

7. Moschus

8. Deki

9. IvanB

10. Apach

11. RedDragon

12. Jankinjo - cca 190KS

13. Clio 1.2

14. Minjug - Clio 2, 1.6 (90 ks)

15. Hrwac115

16. djumbir - Clio 2 1,6 16v

17. XelA

18. yutasknight

19. kokolo

20. Dadex

Link to comment
Share on other sites

1. Rain - Clio 2, DCI 110 KS

2. lonac

3. sportivo

4. Cool46

5. Clio rsi

6. Matija

7. Moschus

8. Deki

9. IvanB

10. Apach

11. RedDragon

12. Jankinjo - cca 190KS

13. Clio 1.2

14. Minjug - Clio 2, 1.6 (90 ks)

15. Hrwac115

16. djumbir - Clio 2 1,6 16v

17. XelA - Clio 2 Phase I 1.6 16V 110KS

18. yutasknight

19. kokolo

20. Dadex

Edited by XelA
Link to comment
Share on other sites

1. Rain - DCI 110 KS

2. lonac

3. sportivo-Dci 83 KS

4. Cool46

5. Clio rsi

6. Matija

7. Moschus

8. Deki

9. IvanB

10. J*man

11. RedDragon

12. Jankinjo - cca 190KS

13. Clio 1.2

14. Minjug - Clio 2, 1.6 (90 ks)

15. Hrwac115

16. djumbir - Clio 2 1,6 16v

17. XelA

18. yutasknight

19. kokolo

20. Dadex

Link to comment
Share on other sites

Pa termin je stavljen genije ;)

30.4.2005, subota, nadjemo se u ZG-u oko 8-9 i onda pravac slo

Link to comment
Share on other sites

Guest Lonac

1. Rain - Clio 2, DCI 110 KS

2. lonac - DCI 100 KS(sada), (cca 120 na mobiju :)

3. sportivo

4. Cool46

5. Clio rsi

6. Matija

7. Moschus

8. Deki

9. IvanB

10. Apach

11. RedDragon

12. Jankinjo - cca 190KS

13. Clio 1.2

14. Minjug - Clio 2, 1.6 (90 ks)

15. Hrwac115

16. djumbir - Clio 2 1,6 16v

17. XelA - Clio 2 Phase I 1.6 16V

18. yutasknight

19. kokolo

20. Dadex

Link to comment
Share on other sites

Vidi stvarno! E jesam corav, moram pod hitno kod okuliste. Sad jos da dogovorim s svojom ekipom pa se jos cujemo.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.