Jump to content

Da li ste za jedan spontani a veliki


tomo28

Recommended Posts

u tome i je stvar da bi se sad ti trebao potrudit oko cijele organizacije a ne ostavit na razmisljanje nekom drugom ;)

malo ljudi se je spremno ulovit tako necega i organizirat sve jer to uzima dosta vremena, zivaca i novaca

od kluba ne ocekuj neku financijsku inekciju jer je i inace ajmo reci na slabim nogama sto se toga tice, znaci saznaj neobavezno sve cijene ( hrana, parking muzika.....) raspitaj se za po tebi moguce i prihvatljive slobodne termine i predaj plan na forum, neka se zna koliko sve kosta pojedinacno pa nek ljudi razmisle o svemu i dali su spremni toliko izdvojiti...

sto se tice broja ljudi - kad bi presao 50 mogao bi reci da si napravio heben posao :bigl:

Edited by bad&blue
Link to comment
Share on other sites

sve ostale perverzije bi ostavio na brigu klubu

samo sam to reko za klub niš više

tu mislim na neke nagradne igre, nešto posebno,

za menu sad mogu reć da bi cjena bila oko 180 kn po osobi tu još moram uključit i cijenu muzike to bi ovisilo o broju ljudi(znači od prilike 200 do 250 kuna), tamo za to mjesto znam da imaju smještaj brijem nočenje 250 kn, al to bi se riješilo tamo jer su oni skoro uvijek slobodni (mislim na sobe)

ja to sve provjerim i dogovorim to nije problem, tomu i ta anketa da vidim jel ima zainteresiranih

jedino kaj bi tra

Edited by tomo28
Link to comment
Share on other sites

Moj savjet - pitaj 16tl-a koji je to posao pa nek ti čovjek malo objasni a da ne govorim o tome koliko je teško okupiti veliki broj ljudi...

Link to comment
Share on other sites

Evo kad već raspravljamo o tome, jeste li za da se sutra nakon bille zaletimo u pizzeriu PAPRIKA u lučkom i napravimo tamo mini meeting, cijena jela varira od 25-30 kn ovisi šta hoćeš a hrana je više nego ukusna.

Razlog više bi bilo to što sam već nekoliko puta petkom vidio tamo neki škoda fun club ili tako nešto, uglavnom bilo ih je 15-tak.

Ako ima zainteresiranih, napravite popis a ja mogu sutra rezervirat.

Broj mobitela pm-am ak treba nekom.

Link to comment
Share on other sites

Moj savjet - pitaj 16tl-a koji je to posao pa nek ti čovjek malo objasni a da ne govorim o tome koliko je teško okupiti veliki broj ljudi...

Potpis! Ali sam ja sam se kući vratio prezadovoljan i ako bude ponovo dogodine organizovano, sigurno dolazim! To je najva

Link to comment
Share on other sites

Moj savjet - pitaj 16tl-a koji je to posao pa nek ti čovjek malo objasni a da ne govorim o tome koliko je teško okupiti veliki broj ljudi...

ma mislim da tomo nije mislio ništ loše, jednostavno dru

Edited by mirnela
Link to comment
Share on other sites

gle mene najviše od svega muče novci jer ih mrzim

financijsko zatvaranje me ubija jer i kad imaš konačan broj ljudi uvjek se netko pojavi sa strane koji je htio doć al nije znao

dal je slobodan ili kaj ja znam kaj, a u ovom bi slučaju bilo malo komplicirano kad bi ja na kraju došo s očekivanim računom a u restoranu ka

Link to comment
Share on other sites

da tako nešto samo popraćeno s hranom i pićem i muzikom, ništa otvorenog tipa, platiš i dođeš a ne da ekipa uletava od kud hoće i kak hoće

znači nikakvi sponzori sami si sve plačamo i jedemo i pijemo kolko nas volja

s foruma nekaj ekipe iz kluba ekipa i tak niš spektakularno i prekenjavski

Potpuno te razumem, kao i tvoju dobru volju. Ali Hrci je u pravu, treba tu mnogo posla, truda i jako dobra logistika ;) . Pogledaj OVDE kako je tekla organizacija, koliko je strana napisano i kako su se ljudi dogovarali, komentari posle meeta su ti OVDE, a slike OVDE.

Sve ovo ti pišem iz prostog razloga da vidiš da ne ide sve tako od jednom, da to ume da potraje. A zima se bli

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.