Jump to content

pozdraav iz du


fjaka

Recommended Posts

evo postupam po PM sto sam dobio od x3m pri registraciji

>Kao novom clanu ovog foruma zelimo Vam dobrodoslicu.

hvala

>1. Popunite profil u cijelosti (broj mobitela nije obavezno polje)

popunjeno

>2. Predstavite se u podforumu novi clanovi (tko ste, sto vozite, kako ste saznali za forum)

piše u profilu,

ponove se registriram radi meni glupog pravila da nakon 3 mjeseca se ukida akaunt, a da se ponovo registriram natjerali me dubravački forumaši, nisu mi dali da budem sa njima i što pojedem, nego me potjerali ća :plazi: tek kada se registriam mogu doć ;)

o autima pojma nemam, pa bi na forum bi svracao kada mi nesto treba, znaci svako par mjeseci, eeee opet cu se ja ovako za koji mjesec ovako predstavljat ;) ustvari kopirat cu ja ovo za za slijedeći put... :laugh:

>Nakon sto napravite gornja dva koraka administrator ce vam odobriti pristup forumu.

>Sva ostala pravila mozete vidjeti ovdje

>Pravila 1

>Pravila 2

>Pravila 3

idem ja procitati pravila, a ono ih nema, jupiiii forum bez pravila ;):laugh: (linkovi ne rad)

pozdrav

Edited by fjaka
Link to comment
Share on other sites

idem ja procitati pravila, a ono ih nema, jupiiii forum bez pravila ;):laugh: (linkovi ne rad)

pozdrav

:laugh:

Dobrodošao :hey: .

Link to comment
Share on other sites

ma špexa lako sredimo... spojim mu se ja na router na poslu i pogasim portove... ode p2p :lool

Samo provaj, pa ću ti opet nadolit ulja :zubo::laugh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.